5 Cemaziye'l-Evvel 1439 | 22 Ocak 2018
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
14/11/2015 - 10:28
Mustafa GEÇER
"Bütün nihai planlar iki güçlü İslam ülkesi Türkiye ile İran’ın çatışması
üzerine kurulmuştur. Bunu başarabilirlerse kendileri için yüz yıllık
başarılı bir final yapmış olacaklar. İslam ülkeleri 100 yıl daha kendisini
toparlayamaz hale getirilip sömürülecek, onların haçlı ruhu ve paranoyası
yaklaşımı çerçevesinde batı için bir tehdit olmaktan çıkacaktır."
 
Haçlı ve Siyonist silah üreticileri ile tüccarları, sürekli yeni silahlar üretip satıyorlar.
Yeni gelişmiş silahlar üretildikçe eski versiyonları kullanılamaz hale geliyor, silahların maddi miadı dolmadan teknolojik ömürleri daha hızlı sona eriyor. Ülkeler savunma ve güvenlikleri için sürekli silahlarını yenilemek zorunda kalıyor.
Herkesin herkesle savaşının olduğu bir dünya “barış” ve “demokrasi” aldatmacası ile inşa ediliyor. Araştırma ve Geliştirme’ler (ARGE)  yeni teknolojiler bulunup öncelikle silah sanayii ve sömürgeciliğin devamı için kullanılıyor. Daha etkili ve ölümcül silahlar üretiliyor. Daha gelişmişleri üretildiğinde eski teknoloji sivil hayatta kullanılacak araçlar için kullanılıyor ve ticari  emtialar üretiliyor. 
Silah sanayiine ayrılan paralarla dünyadaki insanların yüksek standartta yaşaması kolaylıkla sağlanabilir. Hal böyle iken emperyalizm, yaşatmaktan çok öldürmek için harcıyor ve üretiyor.
Stockholm Uluslararası Barış Araştırmaları Enstitüsü (SIPRI) 2011 verilerine göre bazı ülkelerin askeri harcamaları; ABD: 711, Çin: 143, Rusya: 72, Fransa:63, İngiltere: 63, Almanya:47, S.Arabistan: 49, Türkiye: 19 (önceki yıllar:15), İran: 18, İsrail: 9, Yunanistan: 8 (Önceki yıllar: 15) Milyar Dolar.
Ülkelerin savunma harcamaları bir yana silah üretimi ve ticareti trilyon dolarları kat kat geçiyor.
Eskiden büyük çapta silah üreticisi ve satıcısı, ABD, Rusya, Fransa, İngiltere, Çin gibi ülkeler yeni geliştirdikleri silahların denemelerini insanların yaşamadığı alanlarda, çöllerde, denizlerde yapıyorlardı. Şimdi Müslümanların üzerinde yapıyorlar.
Hayvan severlerin, ilaç üreticilerinin yeni ilaçları üzerinde denediği kobay farelerin bile yaşama hakkını savunduğu bir dünyada ne hayvan severleri, ne hümanistlerin, barış gönüllülerinin, yeryüzü doktorlarının, BM’nin sesi çıkmıyor. Geliştirilen silahlar Müslümanların yaşadığı, ülkelerde topraklarda onların üzerinde deneniyor. Dünyanın tüm et obur, ot obur canileri  İslam ülkelerinde Müslüman kanı döküyor. Yapılan bu insanlık dışı faaliyetler insanlığa barış, özgürlük ve demokrasi getirme adına yapılıyor ve yutturuluyor. Sanki demokrasi ve barışın gelmesi, Müslümanların yok edilmesi şartına bağlanmış gibi. Kimse yutmasa da kabulleniyorlar.
Halkı Müslüman ülkelerde sorunlar çıkarılıyor, savaşlar, katliamlar, işgaller, iç savaşlar sürüyor. Afganistan’da, Doğu Türkistan’da, Irak’ta, Libya’da, Mısır’da, Suriye’de, Filistin’de insanlar üzerinde yeni ölümcül kitle imha silahları deneniyor. Halkı Müslüman ülke yöneticileri de bu duruma seyirci bile kalmıyor emperyal katillerle ittifaklar kurarak onların safında Müslüman öldürüyorlar. İşbirliklerini artırmak için her çabayı harcıyorlar.   Halkı Müslüman ülke yönetimleri bir araya gelip, katillere “Sorunumuzu biz çözeriz, siz karışmayın” diyemiyor. Coğrafyamızın ve ülkelerimizin geleceğine Paris’te, Viyana’da, Moskova’da, Washington’da, Brüksel’de Haçlı ve Siyonist mahfiller karar veriyor.  İşbirlikçi yönetimler onların kararlarını onaylamak için bazı toplantılara çağrılıyorlar.
Peki bu ülkelerde kimler niçin öldürülüyor? Elbette Müslümanlar öldürülüyor, öldürtülüyor. Omuz üstünda baş, taş üstünde taş bırakılmıyor. Müslümanların yaşadığı şehirler, beldeler, köyler, yakılıyor, yıkılıyor içindeki ailelerle beraber harabeye çevriliyor. Haçlı ve Siyonist Emperyalizm devam etsin istiyorlar. Aralarını açalım biz zahmet etmeyelim, masrafa girmeyelim aralarını açıp birbirlerini öldürtelim dediler. Öyle de oldu. Coğrafyamızda BOP projesinin uygulamaya konduğu tarihten bu yana ölen Müslümanların %90’nı Haçlıların değil, birbirlerinin kurşunları ile öldüler.
Rabbim  ne büyük felaket, ne büyük zillet, ne büyük gaflet ve ihanet!
Yenilerde, ülkemizdeki en büyük NATO üssü İncirlik ve Diyarbakır Askeri üsleri ABD’ ye tahsis edildi. ABD bu üslere yerleştireceği, asker, uçak, füze ve hava savunma araçları ile ne yapacak? Türkiye’yi koruyacakmış. ABD kimlere karşı Türkiye’yi korumayı düşünüyor acaba? Rusya’ya karşı koruyacağım diye kurduğu Kürecik Radar üssü, bazı şehirlere yerleştirilen Patriot füze bataryaları niçin yerleştirilmişti? Tam da ihtiyaç olduğu bir sırada Patroit bataryaları sessiz sedasız nereye gitti? Bugün Rusya, Hazar denizinden Beşar Esed’ın Baas rejimini korumak için uzun menzilli füzelerle özelliklede Türkmenlerin yaşadıkları bölgeleri vuruyor. Yeni ve uzun menzilli füzelerini deniyor. Boşalttığı Tartus üssünü tekrar tahkim ediyor. Rus uçakları Türkiye sınırlarını ihlal ederek muhalif mevzilerini sivil Müslüman halkın yaşadığı şehirleri yerle bir ediyor. Yeni silahlarını deniyor. İncirlikten, Diyarbakır’dan kalkan ABD uçakları kimleri vuracak? Kimleri öldürecek?  İsrail’i mi? Yoksa masum Müslümanları mı? Bunların niye geldiğini defalarca yazdık. İran’a  ve Suriye’nin S-300  ve diğer füzelerine karşı İsrail’i korumak için yerleştirilmişti. Zaten Türkiye’nin Suriye’ye karşı korunmasına ihtiyaç olmadığını dağdaki çoban dahi çok iyi biliyordu. Dünya alem biliyor ki, Türkiye’nin hiçbir komşusuna karşı Haçlı korumasına ihtiyacı yoktur. Allah’ın izniyle kendisini koruyacak güce sahiptir.
Son gelinen noktada Haçlılar, İran Başbakanı Ruhani Hükümeti ile bir yumuşama dönemine girdiler. İran  ile  Esed’in kalması ve diğer Baas rejimi ve Esed’e  karşı oluşan muhaliflerin temizlenmesi için anlaştıklarından Patroitlere ihtiyaç kalmamıştır. Viyana toplantısında Türkiye’nin de “Esed’li geçiş” planı dahilinde Esed ile masaya oturtulması gündemde. Madem böyle olacaktı da 2011 den bu yana yüzbinlerce insan neden katledildi? Ülke harabeye döndürüldü, 6 milyon insan yerini yurdunu kaybetti mülteci oldu? Denizlerde çor-çocuk telef oldular. Bunca müttefikine rağmen Suriye’de neden Türkiye’nin esamesi okunmadı, istediği hiçbir şey olmadı? Sorusu aklımızı kurcalıyor.
Bütün nihai planlar iki güçlü İslam ülkesi Türkiye ile İran’ın çatışması üzerine kurulmuştur. Bunu başarabilirlerse kendileri için yüz yıllık başarılı bir final yapmış olacaklar. İslam ülkeleri 100 yıl daha kendisini toparlayamaz hale getirilip sömürülecek, onların haçlı ruhu ve paranoyası yaklaşımı çerçevesinde  batı için bir tehdit olmaktan çıkacaktır.  Müslümanların birlikler kurarak güçlü bir blok oluşturmaları önlenmiş olacaktır.  
Türkiye yönetimi Suriye’ye efelenip duruyor. “Girer, iki günde Şam’da namaz kılarım” diyor. Müttefiklerimiz onay vermiyor. Sınıra yaklaşan Suriye hava araçlarını,  “angajman kuralları” çerçevesinde vuruyoruz. Rus uçağına gelince, “navigasyon hatası”. 
Bu kadar istekli görünen Türkiye’yi sonunda, Allah korusun kara savaşına sokacaklar gibi gözüküyor. Suriye ordusundaki askerlerin en az %95’ i Müslümandır. Bizim askerlerimiz de Müslüman. Suriye’ye girersek kimi öldüreceğiz?  Haçlılar ve İsrail buna çok sevinecek. Allah’ın ipine değil de ABD’nin AB’nin, Haçlıların, Siyonistlerin ipine sarılmaya devam ettikçe, başımıza daha çook bela ve musibetler gelecektir. Allahu teâla,  geçmiş Müslüman atalarımız, şehitlerimiz, velilerimiz, evliyalarımızın, duaları hürmetine bizlere merhamet etsin. Zalimlere fırsat vermesin.
Rabbimiz buyuruyor ki; “Allah'ın ipine hepiniz sımsıkı sarılın. Dağılıp ayrılmayın. (Al-i imran 103.)
“Ey iman edenler. Eğer kâfirlere itaat ederseniz , sizi topuklarınız üzerinde geri çevirirler. O zaman "hüsrana uğramış olanların" haline dönersiniz. (3/149)
“Sizden, hayra çağıran, iyiliği emreden ve kötülükten men eden bir topluluk bulunsun. İşte kurtuluşa erenler onlardır.” (Âl-i İmrân Suresi, 104)   “Kendilerine apaçık deliller geldikten sonra parçalanıp ayrılığa düşenler gibi olmayın. İşte onlar için büyük bir azap vardır.” (Âl-i İmrân Suresi, 105)
“Allah'a ve Resûl'üne itaat edin ve birbirinizle çekişmeyin. Sonra gevşersiniz ve gücünüz, devletiniz elden gider. Sabırlı olun. Çünkü Allah sabredenlerle beraberdir.” (Enfâl Suresi 46)
De ki: “Şâyet babalarınız ve oğullarınız ve kardeşleriniz ve zevceleriniz ve aşiretiniz ve kazandığınız mallarınız, kesad’a uğramasından (satışının durmasından) korktuğunuz ticaret ve razı olduğunuz (hoşunuza giden) evler, Allah’tan ve O’nun Resûl'ünden ve O’nun (Allah’ın) yolunda cihad etmekten size daha sevgili ise artık Allah, emrini getirinceye kadar bekleyin. Ve Allah, fasıklar kavmini (topluluğunu) hidayete erdirmez.” (Tevbe-24)  
 
 
YORUMLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
14/02/2017 - 14:47 TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
23/12/2016 - 12:03 ÜLKEMİZİN ÜYE YAPILDIĞI BÖLGESEL VE ULUSLARARASI KURULUŞLARLA İLİŞKİLERİ…
14/11/2016 - 13:59 KASABINA AŞIK KOYUN
24/10/2016 - 15:41 MUSUL HAREKÂTININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
11/10/2016 - 18:11 KANDİL’E YAĞI KİM KOYUYOR ?
29/09/2016 - 11:37 EĞİTİM VE TERSİNE DEVŞİRME
05/09/2016 - 17:52 III.BİNYIL HAÇLI SAAVAŞLARI
15/08/2016 - 10:31 BAŞIMIZA GELENLER
03/08/2016 - 15:56 15 TEMMUZ DARBE SONRASI
19/07/2016 - 16:50 15 TEMMUZ 2016 DARBE TEŞEBBÜSÜ
04/07/2016 - 13:04 İLERİ GİDİŞ Mİ GERİ DÖNÜŞ MÜ?
11/06/2016 - 10:43 DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
27/05/2016 - 18:00 IŞİD’İN SON KULLANMA TARİHİ BİTTİ Mİ?
16/05/2016 - 16:29 LAİKLİK NE İŞE YARAR? -II-
10/05/2016 - 10:50 LAİKLİK NEDİR NE İŞE YARAR ? -I-
25/04/2016 - 21:04 BATI DUYARLILIĞI
08/04/2016 - 09:30 NEREYE GİDİYORUZ ?
29/03/2016 - 11:10 KONSOLOS EFENDİLERİN ADALET HASSASİYETİ
14/03/2016 - 17:31 NESLİMİZ PAGANİZM TEHDİDİ ALTINDA
26/02/2016 - 11:29 TRİBÜNDE SEYİRCİ OLMAK
16/02/2016 - 16:39 ANAYASA TARTIŞMASI -2
02/02/2016 - 19:30 ANAYASA TARTIŞMASI -1
15/01/2016 - 23:09 TÜRKİYE’DE TERÖRÜN KAYNAĞI
05/01/2016 - 11:39 MUSUL SORUNU
30/12/2015 - 14:19 KANAL İSTANBUL RANTI
21/12/2015 - 15:11 AKP İKTİDARLARI’NIN İSRAİL İLİŞKİLERİ
14/12/2015 - 10:12 IRAK BİZE IRAK DEĞİL
02/12/2015 - 12:17 BÖLGEMİZDE SON GELİŞMELER
23/11/2015 - 10:56 RUSYA’NIN IŞİD HEVESİ
14/11/2015 - 10:28 SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
27/10/2015 - 17:06 DEVLET EL DEĞİŞTİRİYOR...
18/10/2015 - 17:00 KAMPLAŞMA KİMLERİN İŞİNE YARAR ?
04/10/2015 - 20:15 TERÖRE KARŞI KÜRESEL İŞBİRLİĞİ
21/09/2015 - 12:44 YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
10/09/2015 - 12:37 YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE
31/08/2015 - 18:25 ÇÖZÜM SÜRECİ OYALANMASI VE ÇÖZÜM
21/08/2015 - 11:55 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE TERÖR
08/08/2015 - 13:22 CHP VE TERÖR
13/07/2015 - 03:55 İSLAM COĞRAFYASI VE TÜRKİYE'DE KİMLİK İNŞAASI
05/07/2015 - 22:43 BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
29/06/2015 - 00:49 HİÇ BİRİ TEMİZLİKTEN SÖZ EDEMEZ!
23/06/2015 - 11:20 HAÇLI SAVAŞLARI SÜRÜYOR…
15/06/2015 - 11:27 UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR
09/06/2015 - 10:05 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ
01/06/2015 - 13:05 EY MİLLET UYAN-2
25/05/2015 - 14:01 EY MİLLET UYAN, İYİ YÖNETİLMİYORUZ-1
12/05/2015 - 14:49 7 HAZİRANDA YİNE SEÇİM VAR
05/05/2015 - 11:56 TARİHE GEÇMİŞ KATLİAM VE SOYKIRIMLAR -2 (Kızılderili Soykırımı)
30/04/2015 - 10:41 Tarihe Geçmiş Katliam Ve Soykırımlar (Endülüs Soykırımı)
15/04/2015 - 11:29 DÜNYADA SOYKIRIM MUCİTLERİ
07/04/2015 - 15:29 FAİL, ÜST AKIL İSE SİZ NE AKILSINIZ?
01/04/2015 - 12:57 BU NE REZİLLİK, NE KEPAZELİK, NE MÜTTEHEMLİK?
25/03/2015 - 14:54 TEPEDE YETKİ KAVGASI MI?
12/03/2015 - 11:20 EKONOMİ CEPHESİNDE DEĞİŞEN BİRŞEY YOK
04/03/2015 - 10:55 ERBAKAN'I ANLAMAK...
24/02/2015 - 11:15 BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
10/02/2015 - 09:50 TÜRKİYE HANGİ ZEMİN ÜZERİNDE YÜKSELECEK?
02/02/2015 - 16:21 YÖNETMEK YA DA YÖNETİLMEK
27/01/2015 - 11:02 İSLAM ÜLKELERİ BARIŞ GÜCÜ ACİLEN KURULMALIDIR
20/01/2015 - 15:40 BLACKWATER TERÖR ÖRGÜTÜ
13/01/2015 - 18:21 TERÖR KİMİN İŞİNE YARAR ?
07/01/2015 - 11:37 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VII
01/01/2015 - 12:08 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VI
22/12/2014 - 21:25 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-V
16/12/2014 - 10:27 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-IV
09/12/2014 - 17:15 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-III
02/12/2014 - 11:45 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-II
25/11/2014 - 11:43 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-1
13/11/2014 - 16:13 YENİ DÜNYA DÜZENİ VE MESCİD-İ AKSA
04/11/2014 - 13:20 KAMU DÜZENİ
28/10/2014 - 14:50 KULLUK SÖZLEŞMESİ
16/10/2014 - 11:30 KAMU MALLARININ SATIŞI
07/10/2014 - 23:45 KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
29/09/2014 - 16:45 IŞİD SAVAŞI VE TÜRKİYE’NİN DURUŞU
21/09/2014 - 23:48 IŞİD ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR
09/09/2014 - 09:30 BÜTÜN BUNLARI IŞİD Mİ YAPIYOR?
19/08/2014 - 16:15 BU DÜZENİN ÜRETTİĞİ İNSAN YAPISI
12/08/2014 - 10:20 ÇAN KAYA!
28/07/2014 - 00:04 HANİ BAHAR GELMİŞTİ?
20/07/2014 - 20:27 GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
10/07/2014 - 19:23 İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
02/07/2014 - 15:45 NEREDEN NEREYE ?
24/06/2014 - 13:59 FİTNE ATEŞİ
07/06/2014 - 16:08 DEMOKRASİ, DİKTATÖRLERİN MEŞRUİYET ARACI MI ?
30/05/2014 - 18:20 23. ULUSLARARASI MÜSLÜMAN TOPLULUKLAR BİRLİĞİ TOPLANTISI
21/05/2014 - 10:15 BİR MUSİBET Mİ, BİN NASİHAT MI?
12/05/2014 - 01:32 BİRLİK VE BERABERLİK
08/05/2014 - 11:18 10.YIL DA TV5
28/04/2014 - 10:28 SEÇİM KAVGASI
22/04/2014 - 10:54 MEDYA ÇILGINLIĞI
14/04/2014 - 13:00 DEMOKRASİNİN BEDELİ
07/04/2014 - 01:30 ÇARLIK RUSYASI YENİDEN
01/04/2014 - 09:55 KOKPİTTE OTURANLAR
24/03/2014 - 10:31 SİYASİ TERCİH VE SORUMLULUK
17/03/2014 - 11:00 DEĞİŞİMİN CAZİBESİ
10/03/2014 - 10:00 SİYASİ CİNNET HALİ
02/03/2014 - 23.55 FİİLİ İŞGALLER YENİDEN BAŞLADI
24/02/2014 - 11:30 ÜÇÜNCÜ VEFAT YILINDA ERBAKANI ANLAMAK
17/02/2014 - 08:10 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-3
10/02/2014 - 11:00 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-2
01/02/2014 - 17:30 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-1
26/01/2014 - 23:45 17 ARALIK DIŞ ODAKLAR VE OYUNCULAR
17/01/2014 - 12:15 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-2
09/01/2014 - 13:00 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-1
31/12/2013 - 12:00 BU İŞ HÜKÜMETİ VE CEMAATİ AŞAR!
23/12/2013 - 13:00 AB MACERASI:GÖNÜLLÜ ESARET-5
16/12/2013 - 15:47 AB MACERASI-GÖNÜLLÜ ESARET-4
05/12/2013 - 16:00 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-3 BÖLÜM
23/11/2013 - 15:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET- 2
15/11/2013 - 20:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-1
29/10/2013 - 13:39 TEFECİLİK MEDENİYETİ!
14/10/2013 - 13:22 TOPLUMSAL SORUNLARIMIZ VE ÇÖZÜM REFERANSLARI
05/10/2013 - 14:49 28 ŞUBAT SANIKLARI VE MAĞDURLARI
26/09/2013 - 16:25 DEMOKRASİNİN NAMUSU
27/08/2013 - 13:00 KATİLDEN HİMMET BEKLEMEK
18/08/2013 - 15:11 GÜÇ BENDE O HALDE HAKLIYIM
03/08/2013 - 07:49 DİN SAVAŞLARI
23/07/2013 - 09:20 ÖRTÜLÜ İŞGAL
12/07/2013 - 15:40 MISIR VE DEMOKRASİ
03/07/2013 - 20:21 MURSİ DİRENMELİDİR !
24/06/2013 - 18:56 BÖLGE BARIŞI GÜÇLÜ TÜRKİYEDEN GEÇER
13/06/2013 - 19:26 CAMİ VERGİSİ
04/06/2013 - 20:24 HOŞAFIN YAĞI KESİLDİ!
23/05/2013 - 15:34 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE AYRIMCILIK
10/05/2013 - 16:51 ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE İSRAİL
30/04/2013 - 19:29 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-2
24/04/2013 - 18:25 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-1
09/04/2013 - 17:54 KAN DAVASI -2
30/03/2013 - 22:14 KAN DAVASI-1
20/03/2013 - 22:54 SERBEST TİCARET ANTLAŞMALARI (LAISSEZ FAIRE-LAISSEZ PASSER)
10/03/2013 - 18:29 YENİDEN RANT EKONOMİSİNE DÖNÜŞ
01/03/2013 - 15:26 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -3
25/02/2013 - 17:33 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -2-
20/02/2013 - 12:05 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -1-
12/02/2013 - 12:14 MEDENİYET SORUNU
30/01/2013 - 15:36 HABABAM SINIFI
15/01/2013 - 16:20 YENİDEN İŞGAL VE SÖMÜRGECİLİK
10/01/2013 - 14:30 GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALIR
01/01/2013 - 15:22 KENDİSİ RUS MOTORU AMERİKAN ÜRETİMİ TÜRK
20/12/2012 - 17:26 YILBAŞI NOEL MİLLİ PİYANGO
09/12/2012 - 20:17 Cumhuriyetin Kazanımları!
26/11/2012 - 14:33 Küresel Güç Dengeleri Değişiyor
15/11/2012 - 15:40 İslam Ülkelerinin Kurduğu Teşekküller Neden Etkin Değil?
06/11/2012 - 16:41 Müslüman Duyarlılığı
23/10/2012 - 00,11 Kurban Bayramı Mübarek Olsun
17/10/2012 - 17:53 İçki Reklamları ve Anayasa
09/10/2012 - 23:24 Suriye'ye Müdahale Kimin İşine Yarar?
01/10/2012 - 17:33 Görünen İran
19/09/2012 - 00:01 Müslümanın Talep Ve Beklentileri
11/09/2012 - 19:43 Türkiyenin Borç Faizi ve Yabancılara Toprak Satışı
28/08/2012 - 16:06 DÜNYA PETROLLERİNİ SÖMÜRENLER
23/08/2012 - 00:44 PKK'NIN İDEOLOJİK KİMLİĞİ
14/08/2012 - 12:18 Nizam İthalatı
04/08/2012 - 14:55 Küresel Bataklık
25/07/2012 - 13:00 Sahibinden Satılık Partiler 2
20/07/2012 - 14:43 Sahibinden Satılık Partiler 1
09/07/2012 - 08:55 Taksim Meydanının Silüeti
02/07/2012 - 09:30 Milleti Aptal Yerine Koymayın
25/06/2012 - 17:15 TÜRKİYE BÖLGEDE YALNIZLIĞA SÜRÜKLENİYOR
18/06/2012 - 17:15 Anayasa mı ? Babayasa mı ?
11/06/2012 - 10:46 ALKOL, EŞCİNSELLİK, FUHUŞ VE KÜRTAJ
05/06/2012 - 13:45 Büyük Ortadoğu Projesi'nde Türkiye'nin Rolü
29/05/2012 - 11:45 Saf Tutmak
21/05/2012 - 10:00 Dünya'da ve Türkiye'de Neo Kapitalizm-2
14/05/2012 - 17:33 Dünya'da ve Türkiye'de Neo-Kapitalizm 1
08/05/2012 - 13:28 Nerede Duruyoruz ?
28/04/2012 - 12:37 Kalkınmamızın Ayak Bağları
 
ASA'nın kar uzmanından korkutan Türkiye uyarısı
Tillerson: Türkiye'nin PKK kaygılarını anlıyoruz
Trabzon'da pistten çıkan uçakla ilgili şok iddia! Pilot yanlış butona bastı
Türkiye'den ABD'ye sert yanıt: ''Bölgede kaos olur''
Bakanlık düğmeye bastı! 6 milyon 300 bin araca ceza yağacak
Saadet lideri Karamollaoğlu: Hükümet uzaklaştırıyor, Cumhurbaşkanlığı seçiminde kendi adayımızı çıkaracağız
Yeni KHK yayımlandı! 1823 kişi göreve iade edildi
2 bin 168 kişi incelendi! KHK ile görevlerine iade edilecek
Kimine bayram kimine hüsran!
EN ÇOK
Yazarlar
Hayati OTYAKMAZ
DOSTLUK ÖRNEĞİ
Mustafa KAYA
‘Bildiğiniz Gibi Değil’
Atilla MEHDİGİL
Cevabım biraz ağır olacak!
İshak BEYAZAY
Anka kuşu sandıklarımız
Feyzullah AYDOĞAN
MÜŞTEREK KARARLAR ALMAK MÜMKÜN MÜ?
Ekrem ŞAMA
Top Mehmetçik’te
Şeref KAÇMAZ
YORUMLU-YORUM
Mustafa İŞCAN
Asgari ücretlinin maaşı bu yıl da düşecek
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
Savaş Çıkar mı?
Ali Haydar HAKSAL
Emperyalizmin Silâhları ile Müslümanların Savaşı
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
Hipnozdan Çıkışın Diğer Adı: “Zeytin Dalı”
Zeki CEYHAN
Aptal mı yazıyor?
Mevlüt ÖZCAN
Misafire İkram ediniz
Mahmut TOPTAŞ
Arabozucu şeytanları aramıza sokmayalım
Prof.Dr.Ata ATUN
Rumları iyi okumak gerekli
Prof. Dr. Burhanettin Can
Türkiye’nin “Bağışıklık Sisteminde” (“İmmün Sistem”) Sorun Var-3:
İsmail Hakkı AKKİRAZ
Hangi kadın
Mustafa YILDIRIM
Bu vatan bizim için evdir otel değil!
Burak KILLIOĞLU
Hep reaksiyon, hep reaksiyon…
Şakir TARIM
Türkiye AB’ye mahkûm mu?
İsmail KILLIOĞLU
...Dolayısıyla
İbrahim VELİ
İttifak mı 3. yol mu?
Abdülkadir ÖZKAN
ABD, İslam dünyası için terörden daha büyük tehdit
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz