2 Cemaziye'l-Ahir 1439 | 18 Şubat 2018
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
“Kürt-Türk değil, Müslümanlarla kâfirlerin savaşı bu!”
22/08/2015 - 11:18
Yusuf KAPLAN

Bir insanın karakteri, zor zamanlarda kendini ele verir. Bir sosyal grubun veya kesimin de elbette.

BUNUN ADI İHANETTİR! İHANET!

Türkiye'nin dört bir taraftan dışardan ve içeriden topyekûn bir saldırıya maruz kaldığı kritik, zorlu bir zaman diliminde, “Türkiye mosmor oldu!” diye manşet atan bir gazete bu ülkenin gazetesi olabilir mi?
Böyle bir gazete, ülkesiyle savaşan, halkıyla, halkın değerleriyle, ruhkökleriyle savaşan, küresel şer güçlere çalışan, Sahibinin sesi, satılık bir müsveddedir sadece!

Ülke içinde bir partinin, bir sosyal kesimin sesi olan bir gazeteden değil, Türkiye'ye saldıran şer güçlerin sesi, sözcüsü olan bir gazeteden, hatta gazetelerden, medya gruplarından sözediyoruz artık!
İhanettir bu! İhanet!

Düşünsenize: Türkiye, ekonomisini büyütüyor, stratejik hedeflerini büyütüyor, ufkunu bütün bir medeniyet coğrafyasına yayıyor, genişletiyor... özetle, her bakımdan büyüyor!

Bu, bütün küresel güçleri, rahatsız ediyor, hatta çıldırtıyor! Hakimiyetlerini Osmanlı'nın çökertilmesinden sonra bizim medeniyet coğrafyamızı talan etmelerine, lime lime parçalamalarına, sonra da bu parçaları etnisite, aşiret, mezhep farklılıklarını kaşıyarak birbirine düşman etmelerine ve düşürmelerine borçlu olan küresel şer güçler, Türkiye'nin büyümesine, toparlanarak yeniden geImesine, tarihe yürümesine çıldırıyor, Türkiye'ye dört bir cepheden savaş ilan ediyorlar!

Böyle bir zaman diliminde böyle bir ülkenin elitleri, partileri, medyaları, sosyal, siyâsî ve ekonomik güç çevrelerinin bu saldırıya karşı göğüslerini siper etmeleri gerekir, değil mi?
Ama Türkiye'de tam tersi oluyor: Şer güçler, Türkiye'ye topyekun savaş ilan ediyor; oluşan siyasi boşluğu fırsat bilerek Türkiye'de terörü kışkırtıyorlar!

Peki, “bizimkiler” ne yapıyorlar! Açıkça, alenen, Türkiye'yi kaosa sürükleyen şer güçlerle Türkiye'yi vuruyorlar! Şer güçlerin oyunlarını bozacaklarına, kelimenin tam anlamıyla “şebek-e”lik yaparak, Türkiye'yi boğuyorlar!
İşte buna isyan ederim ben arkadaş! İhanettir bu! İhanet!

Şer güçlerin Türkiye'ye niçin saldırdıkları çok açık! Hâl böyleyken, Türkiye'deki “muhalefet” partileri, tam da şer güçlerin istediği şekilde hareket ediyor ve Türkiye'yi büyüten, stratejik hedeflerini derinleştiren, mazlum dünya Müslümanlarının umudu hâline getiren ve küresel sisteme -üstelik de sistemin içinden!- meydan okuyan Tayyip Erdoğan'a vuruyorlar! Ve terörden medet umuyorlar alçakça!
Bunun adı ihanettir! İhanet!

DİKKAT! DARBE ORTAMI OLUŞTURULUYOR!

Bu ülkede ne kadar çok hain, ne kadar çok satılık pespaye şahsiyetsiz tip varmış meğer! Ve nasıl da fırsat kolluyorlarmış!
Terörden medet umarak ülkeyi boğmaya değil kenetlenmeye ve şer güçlerin tezgâhlarını püskürtmeye ihtiyacı var ülkenin!
Şunu bilelim: Bu ülkede, darbe filan olmaz, demeyin! İpler, bu ülkenin çocuklarının elinde değil hâlâ! O yüzden rahatça karıştırıyor, cehenneme çeviriyorlar!

Koalisyon tuzağı püskürtüldü; şer güçler ve şebek-e-leri tek kelimeyle kudurdular! Ölümlerden medet umuyor alçaklar! Tam bağımsızlık savaşı sürecek! Türkiye'nin tam bağımsızlık yürüyüşünü engellenemeyecek!
Altını çiziyorum: CHP koalisyonu kurulamadı! CHP koalisyonuyla Türkiye'nin boynuna IMF tasmasını geçirecekler ve Türkiye'yi yeniden Washington'un, Londra'nın, Brüksel'in ve Telaviv'in kölesi hâline getireceklerdi. CHP koalisyonu kurulamayınca düğmeye basıldı!

Şer güçler, şebek-e-leri CHP, DHKPC, PKK, PÇete topyekûn saldırıya geçtiler: Terör tırmandırılıyor, kaos ortamı büyütülüyor ve Türkiye yönetilemez hâle getiriliyor!
Darbe ortamı oluşturuyorlar! Şimdiden “sıkıyönetim” telâffuz edilmeye başlandı bile! Bir sonraki adım darbedir! Aman dikkat, diyorum.

ERDOĞAN, SÂKİN YE KUCAKLAYICI OLMALI

Tayyip Erdoğan'ın bütün saldırılara, provokasyonlara rağmen sükûnetini koruması, toplumun bütününü kucaklaması, eleştirilere metanetle ve Hz. Eyüp sabrıyla yaklaşması gerektiğini hatırlatıyorum.
Çok zor bir süreçten geçiyor Türkiye. Bu zorluğu, gerilimi tırmandırarak değil, sabırla, basiretle ve toplumun bütününü kucaklayarak aşabiliriz ancak!

Şimdiden uyarıyorum: Türkiye'nin önünü açacak, İslâm dünyasını toparlayacak tek adam Tayyip Erdoğan! Allah, bu ümmetin kalbine tek bir kişinin sevgisini yerleştirdi: Tayyip Erdoğan.
O yüzden Erdoğan'ın bu süreçte, çok dikkatle ve rikkatle, şefkatle ve merhametle, basiretle ve sükûnetle hareket etmesi gerekiyor! Yoksa her şey bitebilir!

MÜSLÜMANLARLA KÂFİRLERİN SAVAŞI!”

Türkiye'de bir boşluk oluştu; şer güçler ve hain şebek-e-leri, topyekûn saldırıya geçtiler: Şer güçler, dışardan terörle vuruyor! Şebek-e-leri, içerden boğazına çöküyor bu ülkenin!
Topyekûn bir saldırı var ülkemize! Bu saldırıyı, hep birlikte, tek bilek tek yürek olarak göğüsleyebiliriz ancak!
Şer güçler, Türkiye'yi dize getirmek istiyorlar! Şebek-e-leri ise Türkiye'yi dizinden, sırtından vurarak şer güçlere teslim etmek istiyorlar!

Partiler, şer güçlerin ve şebek-e-Ierinin iğrenç oyunları karşısında anında kenetleneceklerine kelepçe geçirme yarışı sergiliyor! Olmaz bu, olmaz!
Bunların hiçbiri bir şehit annesinin basiretine ve ferasetine sahip değil. Bir Kürt şehit kardeşimizin annesi, “Bu, Kürt-Türk savaşı değil; Müslümanlarla kâfirlerin savaşı!” dedi!
Hepimiz bu bilince ulaşırsak her saldırıyı püskürtürüz! Ülkede herkes bu bilince ulaşmazsa birbirimizle boğuşur durur, leş kargalarına, kurda kuşa yem oluruz -Allah korusun!

YORUMLAR
serdar 24-08-2015, 02:25:10
Evet şu an dünyada müslümanlarla yahudiler arasında büyük bir savaş çıkmıştır. Türkiye haricindeki müslüman ülkelerde fiili savaş varken Türkiyede psikolojik savaş yapılmaktadır.Neden mi? mit müsteşarının oslo görüşmelerinde dediği gibi "Millet Buna Hazır değil" ve bu toprakları koruyan bir imanımız ve ecdadımız varda ondan.
Evvela sıradan ve cahil bir vatandaş olarak size şu değişmez ana kuralları söylemek isterim:

1. Hedef Bop tur ve kurulacaktır
2. Bunu akp gerçekleştirecektir
3. Ve yahudilerin dediği gibi "Kaostan düzen doğar"

akp bopu nasıl mı gerçekleştirecektir

1. 7 haziran seçimleri seçim değil seçim çalışmasıdır.
2. Koalisyon kurma çalışmaları bir seçim çalışmasıdır yani mhp nin oylarını çalmak mağdurları oynamak ve oy avcılığı yapmak.
3. Şu andaki küçük ölçekli bu sanal kaos ortamı bile bir seçim çalışması olabilir
4. Darbe söylentileri çoğalacak ülke kaosa sürükleniyor denecek ve akp yine mağdurları oynarak kaba tabiriyle bizi kekleyecek ve tek başına iktidar olup ihanet sürecine kaldığı yerden hızla devam edecektir.
5. Hdpliler ve yalçın akdoğan kameralar karşısına geçip ülkemizi gülerek parçalayacak federatif yapıyı kuracak apoyu dışarı salıp doğunun ve güneydoğunun başkanı ilan edecekler.

sayın hocam hangi ekonomik büyümeden bahsediyorsunuz söylermisiniz kaç tane bankamız finans kuruluşumuz var. Var olanlar kime ait. Kendi paramızı dahi kime ait olduğu belli olmayan merkez bankasından kiralamıyor muyuz? Kaç tane üretim tesisimiz var? Yerli tank dedikleri Altayı güney korenin ürettiğini biliyor olmanız gerek. Ekonomik büyüme avm lerle değil fabrikalarla olur bana bir tane ağır sanayi tesisimizi söyler misiniz? Kayserideki 30 tonluk altın rezervini neden kanadalılar boşaltıyor?
Kusura bakmayın sayın hocam bizi 13 sene önceki gibi gene kekliyorlar... sağlık bakanın açıklamaları sizde halen daha şimşekleri çaktırmadı mı? Geçirilen Belediyeler Kanunu bunlara özerklik kurma hakkını vermedimi , Oslo görüşmelerinide mi unuttunuz. İmralı tutanakları da mı aklınıza gelmiyor? Peki gezi olaylarını çıkardığı söylenen faiz lobisinden olaylardan yaklaşık bir kaç hafta sonra ödül alan bakanımız kim? Sayın savcımız neden şehit edildi ve onu şehit eden teröristin mezarı neden betonla kapatıldı?

Sayın hocam ben milli görüşçü falan değilim sadece komplo teorilerini seven sıradan paranoyak biriyim. Amman sakın ola seçimlerden sonra aldatıldık deme? Haddimi fazla aştım saygılarımı sunarım.

Son söz Hoş geldin Yeni Dünya Düzeni, güle güle muhafazakarlar güle güle milliyetçiler... Bence sizde Yeni dünya düzeninde yeriniz alın.
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
10/04/2017 - 09:12 Kilise saldırıları: İhvan’ı bitirme tezgâhı...
07/04/2017 - 09:19 Türkiye "yeni Endülüs" olmayacak...
03/04/2017 - 09:09 Türkiye’nin Batı’yı rahatsız eden tarihî seçimi, asimetrik savaş ve teyakkuz
31/03/2017 - 09:17 Üç ayların arındırıcı mânâ iklimi, diriltici bahar mevsimi...
27/03/2017 - 10:42 Önümüzü açacak öncü kuşak için 100 Kitaplık Okuma Listesi-2. Aşama
20/03/2017 - 09:33 Ruh atılımının yapı-taşlarını döşemeden aslâ!
17/03/2017 - 09:19 FETÖ kumpasına kurban gidenlerin mağduriyetleri giderilmeli
13/03/2017 - 09:15 Avrupa’nın maskesi düştü: Şimdi toparlanma vakti...
10/03/2017 - 09:18 “Kültür”de kazanılamayan bir istiklal istikbal mücadelesi kaybedilmeye mahkûmdur
06/03/2017 - 09:12 Avrupa, Almanya’dan kurtulabilecek mi?
03/03/2017 - 11:29 Türkiye, Kemalizm’le ve Gülenizm’le terbiye ediliyor...
24/02/2017 - 10:15 Cinayetler aydınlatılırsa, çifte kuşatma yarılır, Türkiye’nin önü açılır...
20/02/2017 - 09:23 Batı’da, “Yahudileri imha planı”, Müslümanlara da uygulanır mı?
17/02/2017 - 09:09 Çıkış yolu: Kerahet vaktin/d/e direniş, diriliş ve varoluş ruhu...
13/02/2017 - 09:15 Üsküdar Kitap Fuarı’ndan...
10/02/2017 - 09:28 10 yılda 100 yılın tohumlarını ekemezsek, yok oluruz...
06/02/2017 - 09:45 Medeniyet tasavvurunuz yoksa, yok olmaktan kurtulamazsınız!
03/02/2017 - 09:08 Türkiye’yi hafife almayacaksınız!
30/01/2017 - 10:02 Batı’nın mukadderatı, Nietzsche’nin çığlığı ve “bizimkilerin” sığlığı...
27/01/2017 - 08:57 Avrupa dağılıyor, ABD çatırdıyor, dünya bize bakıyor...
23/01/2017 - 10:35 Dikkat! Terör Süreci’nden sonra Fitne Süreci geliyor...
20/01/2017 - 09:17 Türkiye, insanlığın “güven adası” olmalı yeniden...
16/01/2017 - 09:30 Ontolojik felaketi aşmanın yolu: Sünnet-i Seniyye
13/01/2017 - 09:48 Osmanlı ruhu olmadan aslâ!
09/01/2017 - 09:15 Batılıların hedefinde Türkiye var; çünkü 100 Yıllık Büyük Oyun’u bozduk biz!
06/01/2017 - 09:26 Dikkat! Hem 12 Eylül öncesi ortam hem de sosyal ve siyasî kaos isteniyor!
02/01/2017 - 09:25 15 Temmuz saldırısı sürüyor: “Laiklik” üzerinden kaos oluşturmak istiyorlar!
30/12/2016 - 09:13 İki yarma harekâtı: Dışarıdan içeriye, tabandan tavana...
26/12/2016 - 09:33 Twitter savaşları ç/ağı: Mutlak Sahte’nin hükümranlığı
23/12/2016 - 09:01 Üç Cemil Meriç: Tecessüs, hakikat ve fikir adamı
19/12/2016 - 09:16 İran durdurulmalı ama İran’ın mezhepçilik tuzağına düşmeden...
16/12/2016 - 09:44 Türkiye, mazlumların umudu: İşte Batılıların korkusu bu!
12/12/2016 - 09:42 “Sırtlanlar” ve “Çakallar” “Arslan”a diz çöktürmek için her yolu deneyecekler... Teyakkuz şart!
09/12/2016 - 09:09 Felâketi, topyekûn diriliş imkânına dönüştürmenin yolları...
05/12/2016 - 09:02 Taban’sız, kök’süz bir yolculuk talan’la ve yıkım’la sonuçlanır...
02/12/2016 - 09:11 İki asırlık zillet bitecek, izzet süreci başlayacak...
28/11/2016 - 09:25 Türkiye neresi, Avrupa nereye düşer?
25/11/2016 - 09:14 Dik duracağız ama teyakkuzu elden bırakmayacağız!
21/11/2016 - 09:14 Ne’yi yitirdiğini hatırla ey insan!
18/11/2016 - 08:56 İnsanlığın en büyük sorunu: Batı saldırısı ve zihinleri istilâsı
14/11/2016 - 09:08 Amerika’nın gücü: Üniversite, Sistem, Kilise ve hepsine vaziyet eden Yahudi Gücü!
11/11/2016 - 09:06 ABD seçimleri: Sistemin zaferi ve küresel çatışmanın ayak sesleri...
07/11/2016 - 09:14 Ehl-i Sünnet Omurga’yı koruyamazsak un-ufak oluruz!
04/11/2016 - 12:07 Mesele, film değil, anlamadınız mı hâlâ? Bir skandal var ortada!
31/10/2016 - 09:35 Peygambersiz din, “biter”!
28/10/2016 - 09:20 Ortadoğu’yu laiklik köleleştirdi, İslâm özgürleştirecek yeniden!
24/10/2016 - 09:04 DAEŞ’i boşverin; İngilizlerin yüzyıllık büyük “dans”ına bakın!
21/10/2016 - 09:21 İngilizlerin rolünü anlayamazsak, hiçbir sorunu çözemeyiz!
17/10/2016 - 09:12 Dimdik duracağız ama tuzaklara karşı da dikkatli olacağız!
14/10/2016 - 09:18 Dünya “biz”e gebe, bizse hakikate...
07/10/2016 - 09:59 Eğitimde çıkış yolu: Pergel metaforu
03/10/2016 - 09:29 Ben de FETÖcüysem, bu ülkede FETÖcü olmayan yok demektir!
30/09/2016 - 09:18 Ezberler çöpe: Lozan, bizim ölüm fermanımızdı!
26/09/2016 - 09:53 İnsansız Şehir ve Şehirsiz İnsan’la nereye kadar?
23/09/2016 - 09:18 Erdemin kanatlarında yükselir insan her dem...
19/09/2016 - 09:20 İngilizlerin 2 asırlık projeleri: İslâm’sız Dünya ve “İslâm”sız İslâm
16/09/2016 - 10:22 Duyarsızlığın ve saygısızlığın bu kadarına da “pes!”
09/09/2016 - 09:36 Osmanlı hangi gerekçeyle durdurulduysa Türkiye de aynı gerekçeyle kuşatılıyor!
02/09/2016 - 09:07 Dışardan ve içerden çift yönlü bir saldırı var! Basiret ve teyakkuz şart!
31/08/2016 - 09:15 15 Temmuz rüzgârını, kalıcı bir ruha dönüştüremezsek...
08/08/2016 - 09:58 Ehl-i Sünnet’e saldırmak, İslâm’la savaşan Batılıların değirmenine su taşımaktır!
29/07/2016 - 09:24 Asıl tehlike, “paralel din”ler tehlikesi!
22/07/2016 - 09:20 Son istiklal ve istikbal mücadelesi başladı...
18/07/2016 - 09:12 Âleme nizam verecek bir millet, ne illetlerle boğuşturuluyor, görüyorsunuz!
15/07/2016 - 09:16 Kimse kimseyi kovamaz!
11/07/2016 - 10:09 Bir asırda, ödünç akıl’la, yokoluş çukurunun eşiğine fırlatıldık... Ama...
04/07/2016 - 13:31 İki tablo: İnsanların tatile kaçışı ve arefe’nin tatlı telâşı
01/07/2016 - 10:22 İngilizlerin iki asırlık oyunlarının merkezinde neden Türkiye var?
27/06/2016 - 10:19 Küresel sistemde İngiliz-Yahudi kapışması!
24/06/2016 - 10:03 Kitlelerin afyonu olarak futbol ve futbol paganizmi
20/06/2016 - 10:19 Sanat, zamanın ve mekânın İslâmileştirilmesi meselesi
13/06/2016 - 15:28 Ramazan Medeniyeti-5: Oruç, insanı tutar ve putları kırar
06/06/2016 - 10:04 Ramazan Medeniyeti-2: “Kur’ân” olarak Ramazan
30/05/2016 - 09:30 Fatih’in, gemileri niçin karadan yürüttüğünü bilmiyoruz, iyi mi?
27/05/2016 - 09:58 Bursa’da hadis icâzeti heyecanı…
20/05/2016 - 09:21 Gelen büyük felâket: İslâm’ı dize getirmek ve “bitirmek”!
16/05/2016 - 09:20 Bu sistem, kutsal inek mi ki, 'kan’la tehdit ediyorsunuz?
13/05/2016 - 09:12 Bin yıllık çınarı kurutmaya çalışıyorlar!
09/05/2016 - 09:12 Tasavvufa saldırmak, intihara kalkışmaktır!
06/05/2016 - 10:53 Kaybedecek vaktimiz yok! Başkanlık sistemi şart!
02/05/2016 - 09:43 Laiklik ‘tasma’sı, bizi durdurmak için boynumuza geçirildi!
29/04/2016 - 09:12 Laiklik, “tasma”! Özgürlükse, ayartıcı maskesi!
25/04/2016 - 16:57 Öncü kuşaklar, önden giden atlılar gerek bize...
22/04/2016 - 16:15 Ergenekon’un “tezgâh” olduğunu yazmıştım 8 yıl önce!
18/04/2016 - 09:57 Dikkat! Âmentümüze, İslâm’ın temellerine saldırıyorlar!
08/04/2016 - 16:43 Bir Akıncı’nın İnsan ve Külliyat mirası
28/03/2016 - 16:29 Yeni bir Çanakkale ruhuna ihtiyacımız var
25/03/2016 - 14:15 İslâm'la postmodern savaş süreci...
22/03/2016 - 17:04 Genç kuşakları kurşuna diziyoruz, farkında mısınız?
09/03/2016 - 12:49 Hukuk “kılıf”ı: Demokles’in kılıcı!
11/02/2016 - 15:06 Müslüman olma coşkusu, ümmîleşme ve “vasat ümmet” yolculuğu...
01/02/2016 - 17:05 Küllerinden doğuşu medresenin ve medeniyetin...
15/01/2016 - 13:14 Türkiye’ye savaşıyorlar üç cepheden...
30/12/2015 - 15:05 Bir destansın “Sen”; Âkif gibi yaşayacak ve yaşatacak...
18/12/2015 - 10:58 Yüzyılın projesi: Siyer-i Nebî Külliyesi-2
14/12/2015 - 11:41 Yüzyılın projesi: Siyer-i Nebî Külliyesi
11/12/2015 - 11:45 Topçu’nun Söz’ü: İrade Metafiziği
07/12/2015 - 11:06 ESAM, Yüzyıllık “Büyük Oyun” ve İttihad-ı İslâm
30/11/2015 - 10:04 Türkiye’yi kuşatıyor, İran’ın önünü açıyorlar! Neden?
23/11/2015 - 12:33 Menzilini yitirmezsen, Hakikat rüzgârı her dâim eser, ruh üfler...
20/11/2015 - 12:13 Çocuklar haklarını öğrenirse, sevinçler gecikmez
16/11/2015 - 07:31 21. Yüzyıl Fransız Devrimi: İslâm Devrimi (?)
09/11/2015 - 13:08 Bu topraklar, bütün insanlığı sular...
06/11/2015 - 10:07 Asıl iş, şimdi başlıyor!
03/11/2015 - 09:25 Sahi, biz bu dünyada yaşamıyor muyuz?
28/10/2015 - 14:56 Selçuklu mayası, Osmanlı ruhu ve hakikat medeniyeti soluğu
19/10/2015 - 13:57 Çifte kuşatmayı yarmanın yolu: Önce manevî / kültürel temeller, sonra maddî sütunlar!
13/10/2015 - 11:29 Türkiye’ye savaş ilan ettiler! Niçin peki?
10/10/2015 - 16:57 Tehlikeli sularda yüzüyoruz: Form, normunu dayatıyor!
28/09/2015 - 10:32 İşte yol haritası: İlâhî Şiâr, Nebevî Şuur, Beşerî Şiir
16/09/2015 - 15:53 Kardeşlik nimeti: Yer’i ve değer’i
12/09/2015 - 13:04 Türkiye’yi, “iç savaş”la tehdit etmek!
04/09/2015 - 07:36 Tarihî bir yol ayrımının eşiğinden geçiyoruz...
01/09/2015 - 10:02 Malazgirt ruhu: Diriliş umudu ve ufku!
28/08/2015 - 11:16 “Tulûât” yapmayın, sanat yapın, büyük sanat!
24/08/2015 - 11:04 İslâm’la savaşıyorlar! Ama hüsrana uğrayacaklar!
22/08/2015 - 11:18 “Kürt-Türk değil, Müslümanlarla kâfirlerin savaşı bu!”
17/08/2015 - 11:09 Türkiye’nin tam bağımsızlık yürüyüşü engellenemeyecek!
14/08/2015 - 11:02 Müslüman’ın üç mesele’si: Ribat, irtibat, rabıta
10/08/2015 - 11:15 Batı “uygar”, İslâm “barbar”, öyle mi?
07/08/2015 - 10:39 Tehlike çok büyük (1)
03/08/2015 - 11:20 “Kürt sorunu”nun tek çözüm yolu, İslâm’dır; ötesi hüsrandır!
31/07/2015 - 11:27 Türkiye, İngilizlere esaslı bir Osmanlı tokadı aşketti!
28/07/2015 - 10:54 Ulus devletin metafizik prangaları
27/07/2015 - 11:12 Kürt Sorunu: Türk sekülerleşme projesinin iflası!
24/07/2015 - 07:27 Şer güçlerin kirli “akıl oyunları”nı Türkiye bozabilir sadece!
23/07/2015 - 10:53 Derdini bilmeyen, derman olamaz!
13/07/2015 - 11:22 Güçlü Balkan stratejisi
10/07/2015 - 12:03 “Kur’ân İslâm’ı” söylemi, neden tehlikeli?
06/07/2015 - 11:06 Geliyorum diyen felâket: “Kur’ân İslâm’ı” söylemi
03/07/2015 - 11:40 Gelecek tasavvuru: Maddî ve manevî “ordular”
29/06/2015 - 11:32 İki büyük tehlike ve son kale Türkiye
23/06/2015 - 14:28 Fütûhât-ı Ramazan-3: Ramazan’ın “atlar”ı, “oklar”ı ve kanatları
15/06/2015 - 10:41 Bir öncü, film düşünürü ve milat olarak Ayşe Şasa
12/06/2015 - 09:50 2 asırlık bağımsızlık savaşı!
10/06/2015 - 10:31 Osmanlı açılımı olmadan aslâ!
05/06/2015 - 10:44 İngiliz, “Müslümanların Türkiye’yi yönetmesine izin verilemez!” dedi. Hadi ordan!
01/06/2015 - 11:10 Fatih, gemileri niçin karadan yürütmüştü?
29/05/2015 - 11:03 Güçlü bir Balkan stratejisi şart
25/05/2015 - 13:08 İhvan omurga’dır; çökerse felaketimiz olur...
22/05/2015 - 11:39 Mekke + Medîne = Medeniyet
18/05/2015 - 10:50 Nasıl bir gençlik?
14/05/2015 - 10:57 Arnavutluk fatihi: Mehdi Gurra
08/05/2015 - 12:41 CocaColanizasyon: Yeni-paganizm’in misyoneri!
05/05/2015 - 11:31 İslâm biterse, Türkiye biter!
30/04/2015 - 13:09 Batılıların derdi, Ermeni meselesi değil!
24/04/2015 - 11:52 Osmanlı durduruldu; şimdi Türkiye “vuruluyor”!
20/04/2015 - 10:38 Peygambersiz din, biter!
17/04/2015 - 10:44 Türkiye’ye “savaş” ilan edildi!
13/04/2015 - 11:17 İslâm dünyası, İstanbul’u bekliyor!
10/04/2015 - 10:44 “Ana, ‘Nana’yı yemişiz galiba...”
06/04/2015 - 10:16 EhI-i Sünnet Omurga’yı çökertmek!
03/04/2015 - 10:18 2. Gezi’nin ayak sesleri!
30/03/2015 - 10:31 Entelektüel ve akademisyenle nereye kadar?
24/03/2015 - 10:12 Tarihi yeniden yapabilmek için... TÜRKİSTAN / KAZAKİSTAN
20/03/2015 - 12:05 Nasıl bir eğitim sistemi?
16/03/2015 - 10:38 Yok olmamak için üç büyük devrim!
03/03/2015 - 10:31 Çağ körleşmesi ve “gönüllü kölelik” olarak özgürlük!
25/02/2015 - 11:15 Mekke olmadan Medine kurulamaz ve Medeniyet’e varılamaz
21/02/2015 - 12:09 Medyanın “kusursuz cinayet”i!
 
Türk bayrağına çirkin saldırı
Orduya tam yetki verildi! Hedefte İsrail var
Hakkari'de askeri üs bölgesine böyle ulaştılar!
Belçika büyüklüğünde arazi ekilmiyor
Genelkurmay'dan askerlik uzadı iddiasına açıklama
Şehit Miraç'ın o mesajı: Para için yapılacak meslek değilsin
Saadet Lideri Karamollaoğlu: Her alanda ‘Zeytin Dalı’na ihtiyaç var
Bakan ilaç iddialarına sert çıktı: "Canlarını yakacağız kapatmaya kadar gider"
Bakan ilaç iddialarına sert çıktı: "Canlarını yakacağız kapatmaya kadar gider"
EN ÇOK
Yazarlar
Mustafa İŞCAN
Acil hal 24 saatten sonra paralı mı oldu?
Mustafa KAYA
Adı Konulmamış Savaşın Maymuncukları
Atilla MEHDİGİL
Üzgünüm, hep haklı çıkıyoruz!
Feyzullah AYDOĞAN
NİL’DEN ‘ÜMMETİN KALBİNE’ SELAM VAR
Ekrem ŞAMA
Amerika kaç defa aldattı?
Şeref KAÇMAZ
YORUMLU-YORUM
Hayati OTYAKMAZ
İNSANLIĞIN ÖNCÜLERİ: ŞEHİTLER
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
Yahudi Cumhuriyeti
Ali Haydar HAKSAL
Eminlik ya da Güvenirlilik
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
Türkiye’yi kazanmak ya da kaybetmek!
Zeki CEYHAN
Yalan rüzgârı!
Mevlüt ÖZCAN
Bazı faziletleri değerlendirmek lazım
Mahmut TOPTAŞ
Kuklacı Kafirlere
Prof.Dr.Ata ATUN
Sağduyu sahibi akil adamlar
Prof. Dr. Burhanettin Can
Ümmet Şuurunun Yeniden İnşası-4: Ümmet kavramının analizi
İsmail Hakkı AKKİRAZ
Evliliğe Direnen Gençler
Mustafa YILDIRIM
Bir gazetecinin serencamı - 1
Burak KILLIOĞLU
Liboş…
Şakir TARIM
Suriye siyasetimiz doğru mu?
İsmail KILLIOĞLU
Tarihin Dilemması
İbrahim VELİ
Tepkilerle değil kararlarla yol almak
Abdülkadir ÖZKAN
İlişkilerin bozulması için ABD ve AB daha ne yapmalı?
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz