28 Sevval 1438 | 22 Temmuz 2017
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
05/07/2015 - 22:43
Mustafa GEÇER
"Kürtlerin İslam’dan kopmaları ve sekülerleşmesi PKK eliyle başlatılmış,
Kürtlerin çoğunluğunca da kabul görmüş görünüyor. Müslüman Kürtlerin
en büyük düşmanı yine Türkler değil PKK’ lı ateist Kürt zihniyeti olacaktır.
Özellikle Müslüman Kürtler için gelecek aydınlık gözükmüyor.
Allah yardımcıları olsun."
 
Bölgemizde oynanan oyun, işgal ve katliamların sorumlusu Türkiye imiş gibi gösterilmek isteniyor. “Türkiye bir şeye karışmasın, emperyalist güçler bölgede amaçlarına daha rahat ulaşsın” isteniyor.
Oysa bütün oyunlar Türkiye ve bölgedeki geleceği üzerinde oynanıyor.  
Bir takım aydın geçinen günümüz  jön Türkleri, jön Kürtleri, jön dönmeleri, jön ateistleri, anaçları bilmem ne güruh, ağız birliği edercesine koro halinde olanlardan sürekli  Türkiye’yi sorumlu tutma yarışındalar.  
Bu güruhun  midesi ve beyni  Batı dünyasınca beslendiğinden, Türkiye’ye ve Müslümanlara hep  husumet beslemişlerdir. Olaylara  Haçlı-Siyonist ittifakı açısından, onların gözü ile bakıyorlar.
Batılı Haçlı-Siyonist ideolojisi, siyaseti bölgede oynayacağı oyunlara en büyük tehdit olarak dün Osmanlıyı görürken, bu gün Türkiye’yi görüyorlar.
Türkiye’deki  onları temsil eden, onlar gibi inanan ve düşünen  gazeteci, yazar, akademisyen, düşünür, stratejist bilmem ne bela işbirlikçiler, bir de isimlerinin önüne “Türk” kelimesi, ekleyerek oluyorlar Türk yazar, Türk sanatçı v.s.  bizim adımıza emperyalistlerin borazanlığını yapıyorlar.  Kökenleri araştırıldığında bunların ne Türk, ne de Müslüman olmadığı görülür.  İhanetleri cezalandırılmayıp efendilerince ödüllendirildiğinden,  bugün cür’etleri   ülkenin varlığına yönelmiştir.
Mesele ülke meselesi olduğunda hükümete muhalefet yapıyorum diye ülkeye, millete muhalefet hatta ihanet etmenin yarışı içindeler.
Hükümete muhalefetin, ülke menfaatlerine zarar verecek  çizgiyi geçmemesi gerekir. Çizgi geçiliyorsa amaç hükümete muhalefet değil, ülkeye millete ihanettir. Bunu yapıyorlar; hükümete saldırıyoruz diye Türkiye’ye saldırılıyor. Bunların içinde gafiller ve hainler mevcut. Günümüzde önemli sayılan köşeleri kapmış bir avuç işbirlikçi hainin amacı gemiyi batırmak, gemi batarsa efendileri nezdinde yerlerini hazır biliyorlar.
İhanete iyi bedel ödeniyor. Ortalığı yangına çevirince, bir tehlike anında Amerika’ya, Fransa’ya, İngiltere’ye, Almanya’ya, İsviçre’ye v.s kaçarlar. Oralarda yerleri, paraları hazırdır.
Eskiden de  Osmanlıyı batırmaya çalışırken, babaları, dedeleri de öyle yapmışlardı.
Hükümetlerin hatalı politikaları olabilir, mevcut hükümetin de gelişen olaylarda hataları vardır. Bunları ayrı bir yazıda ele alacağız. Hükümeti eleştiriyorum diye Türkiye’nin, Türk milletinin, İslam ümmetinin itibarını yok edecek küresel güçlerin, kuruluşların dümen suyunda, onların nezdinde itibar aramak için koro halinde havlayanlar var. Onlar kendilerini bilir. Biz de gayet iyi biliriz onları. 
Bölgeyi, dünyayı karıştıranlar, kana bulayanlar, sömürenler kimler? 
Türkiye mi?  Diğer halkı Müslüman ülkeler mi?  Hayır.
Bölgemizde küresel güçlerin menfaat ve egemenlik savaşı sürüyor.
Bunu hangi amaçla yapıyorlar, bunu sağır sultan bile biliyorken esas  fillere toz kondurmayıp, adeta onları dokunulmaz sayıp, Türkiye’ye saldırmanın amacı nedir? 
Olayların müsebbibi, sorumlusu; Amerika, Rusya, Fransa, İngiltere, Çin, İsrail ve müttefikleri değil mi?
Bölgede Müslümanlar birleşmesin, güç olmasın, tırnağı uzamasın diye çalışıyorlar.
Bir an için şöyle düşünelim: Türkiye; Şili’ye, Peru’ya ,Orta Amerika ülkelerine, Mali’ye, Nijerya’ya, Kenya’ya v.s. asker gönderip, sömürü için işgal edip, oralarda  askeri üsler kurup, kendisine yerli taraftarlar ayarlayıp ,onları silahlandırıp, çatıştırsa; “Ben buraya demokrasi, özgürlük, insan hakları getirmeye, halkı diktatörlerden kurtarmaya geldim” dese, buna kim inanır, ne  derler?  “Eline sağlık iyi ki geldin” mi derler, yoksa  “senin burada ne işin ne alakan var, sana mı kaldı, çekip geldiğin yere geri git” mi derler?  Tabii ki doğal ve haklı olarak ikincisini yani “çek git” derler.
O zaman bu geri zekalı satılmış beyinler, bu işgal karşısında, Peru, Şili, Honduras, Guatemala hükümetlerini ve halkını mı suçlarlar, yoksa senin burada ne işin var  diye Türkiye’yi mi suçlarlar? Tabii ki Türkiye’yi suçlarlar.
Bugün bölgemizde sömürü için emperyalistler, binlerce km.den gelmiş aynısını yapıyorlar. Ülkeleri işgal ediyorlar, katliam yapıyorlar, milleti birbirine düşürüyorlar, kardeşi kardeşe kırdırıyorlar. Aydın ve dürüstlük kisvesi altında satılmış kuru nohut kadar beyinleri ile bizim hainler emperyalistleri işgalcileri değil, bölge halkını ve Türkiye’yi suçluyorlar. Efendilerine kuyruk sallamaya onları memnun etmeye devam ediyorlar. Acaba onlardan bir Oscar, Nobel, Légion d'honneur, Şovelyelik  v.s  ödülü alabilir miyim, onlardan olduğumu kanıtlayabilir miyim diye uğraşıyorlar.
İnsanlık onurunu şahıslarında bu kadar yerlerde süründürüyorlar.
Ey istikbalimizin Müslüman imanlı gençliği, bunları iyi tanıyın!
Bu kargaşada ve fitnede halkı Müslüman ülke yöneticilerine düşen öncelikli acil görev; biraraya gelip kan dökülmeden aradaki sorunları çözmek olmalıydı. Ama ne gezer, müstekbirlerin emrindeki yöneticilerden böyle bir onurlu çıkış beklemek hayalcilik olurdu ve öyle oldu. Efendileri gibi yangına körükle gitmeyi seçtiler.
Türkiye AKP hükümetinin ve geçmiş hükümetlerin en büyük suçu, Batı’nın safında yer alarak onların himmetine sığınarak varlıklarını sürdürmeye, onların artıkları ile yetinmeye çalışmak olmuştur. Onların projelerinde yer alınıyor da ele ne geçiyor? Bir şey geçmiyor, onların oluşturduğu hasarın maddi ve manevi faturası ödeniyor.
Koca Osmanlıyı kötü niyetlerine tehdit gördükleri için yüz yıllarca uğraşıp, parçalayıp paylaştılar.Şimdi parçaları paylaşıyorlar. Bugün hedefte Türkiye var. Onların safında  yer alsan bile sana yedirmezler!
Hal böyle iken, bizim aklı evvel  batı uşağı aydınlar, bir taraftan antiemperyalist geçinirken diğer yandan aynı dünya görüşünü paylaştıkları için emperyalist işgal ve katliamlarına ses çıkarmıyorlar.
Amerika’nın burada işi ne?
Fransa’nın, İngiltere’nin ve müttefiklerinin burada ne işi var?  12 bin Km.den gelip buralarda ne halt karıştırıyorlar? Buna hakları var mı? diye sormuyorlar.  Buna karşılık, “vay Türkiye şunun yaptı bunu yaptı, muhaliflere silah veriyor, Neo Osmanlıcılık yapıyor”  gibi suçlamalarla efendilerinin ruh halini yaşıyor,onların ağzı ile konuşuyorlar.
Masum insanlara, saldırılara karşı kendilerini korumak için “TIR”lara gizleyerek değil, Türkiye’den koridor açılarak açıktan her türlü destek verilmesi lazım. Bu bir insanlık görevidir.
PKK, PYD, IŞİD, v.s Terör örgütleri, katliam ve etnik temizlik yaparken onlara her türlü silah ve destek verilirken, kimsenin sesi çıkmıyor. Kavuk kalpağa karışmış, Batılıların kurduğu, hiç gereği de olmayan çakma bir devlet olan Suriye’nin bütünlüğünü koruyacağım diye masum insanların katledilmesine, çoluk çocuk demeden boğazlanmasına göz mü yumulmalı? Bu gereksiz devletin bütünlüğünü, varlığını korumak bize mi düşüyor? Teröriste, Haçlı’ya, Siyonist’e öldürme hakkı verilirken, masuma da nefsi müdafaa hakkı için destek verilmelidir
Bölgedeki olaylar ABD’yi ve müttefiklerini hiç ilgilendirmez. Buralara müdahale etmeye hiç bir hakları yoktur. Defolup gitmeleri lazım.  Ancak bölge daha 1918’e kadar 500 yıldır Türkiye’nin eyaletleri ve kültür coğrafyasının parçaları idi. Oralarda yaşayan halk Osmanlı tebaasıydı, halen Osmanlı kimliğini, pasaportunu taşıyanlar mevcut. Onun için bölgede uçan bir kuşa bile Türkiye’nin müdahale hakkı  vardır. Türkiye hiçbir şeye karışmasın denemez!
Şunu herkes bilsin ki; bölge ile çıkarları ve Haçlı  kin’inden başka ilgisi olmayan  binlerce km. mesafeden gelip konuşlanan ve kan akması için bölgenin harap olması için elinden geleni arkasına koymayan  emperyalist haçlı ve Siyonist  canileri, sürüleri ve müttefiklerinden çok Türkiye’nin, geleceği ve güvenliği için bölgede  vaziyet alma ve müdahale hakkı vardır.
Saldırı ve insanlık dışı haksız oyunlara karşı savunma ve meşru ve nefsi müdafaa hakkı vardır. Türkiye’nin bölgenin şekillenmesinde, bölgenin ve kendisinin geleceği ve güvenliği milli menfaatleri için aktif rol üslenme hakkı herkesten fazladır.
Türkiye’yi yönetenler, iki yüz yıldan bu yana bölgede bağımsız bir politika gütmekten aciz kalmıştır. Yaşam ünitelerini bağladıkları Batı’nın fişi çeker korkusu ile bölgedeki ve dünyadaki projelerinde onursuzca  bir dublör olmayı tercih etmişlerdir. Bir Küba kadar dahi onurlu olamamışlardır.
Türkiye; bölgede, işgalciler, taşeronları PPK kadar, PYD kadar, hatta DEAŞ kadar, aşiretler kadar, İran kadar, Suud kadar ,Katar kadar dahi etkin değildir. ABD’nin ve AB’nin ağzına bakmaktadır.  Sadece onların katlettiklerine “Gıyabi cenaze Namazı”, yaraladığı aç bıraktığı insanlara serum, çocuk bezi, makarna, şişeli su göndermekle, Türkiye’ye sığınan milyonlarca kaçağın karnını doyurup barındırmakla tüm yüklerini çekmekle meşgul.  Kobani’den kaçan 200 bin Kürdü Türkiye ölümden kurtarıp, Türkiye üzerinden Peşmergelere geçit verilip Kobani  kurtarıldığı halde, Türkiye’deki  ihanet çeteleri ve PKK ve siyasi uzantısı HDP’liler halen, "vay efendim Türkiye’den iki tana DEAŞ  militanı geçti" diye suçlamaya devam ederken Kobani’ye Türkiye’den binlerce PKK militanının geçmesine ses çıkarmıyorlar. DEAŞ’ çıların  dünyanın her ülkesinden Türkiye’den gidenlerden daha çok Suriye’ye Irak’a geldiği biliniyor. O ülkelere bir suçlama yöneltmiyorlar. Kürtleri Türkiye IŞİD’e arkadan vurdurdu propagandası yayıp, Kürtlerle Türklerin arasını açma hainliğini işliyorlar. Oysa bunun sonunda zararlı çıkacaklar, telef olacaklar daha çok Kürtler olacaktır. Dolaylı olarak Kürtlere hainlik yapıyorlar.  7 Haziran seçimi, maalesef Türkiye Kürtlerinin bu ateist-Marksist-emperyalist hain tuzağa düştüğünü  gösteriyor. Kürtlerin İslam’dan kopmaları ve sekülerleşmesi  PKK eliyle başlatılmış, Kürtlerin çoğunluğunca da kabul görmüş görünüyor.  Müslüman Kürtlerin en büyük düşmanı yine Türkler değil, PKK’ lı ateist Kürt zihniyeti olacaktır. Özellikle Müslüman Kürtler için  gelecek aydınlık gözükmüyor. Allah yardımcıları olsun.
Irak ve Suriye’den  kaçanlardan; yaralı, hasta, ihtiyar, kadın ve çocuklardan başkalarının Türkiye’ye alınmaması gerekirdi. Alınmamalıdır. Bugün, Irak’tan, Suriye’den Türkiye’ye kaçanların çoğunluğu;  rahatına düşkün zenginler, çingeneler, dilenciler ve PKK teröristleridir. Buna rağmen sanki bölgeyi Türkiye karıştırıyormuş algısı oluşturulmaya çalışılıyor. Hükümete muhalefeti Türkiye’ye muhalefet haline getirdiler. İran, bölgede aktif rol oynuyor. Irakta, Suriye'de, Yemen'de askerleri var, sıcak çatışmaya giriyorlar, Sudan’da üs kuruyor. Katılır veya katılmayız, bölgede geleceğini ve müttefiklerini korumaya, alan açmaya çalışıyor. Türkiye AKP hükümetinin de destek verdiği, taraf olduğu, buna rağmen güvenmedikleri koalisyon güçleri denen Haçlı ittifakında Japonya’dan  İrlanda’ya kadar ülkelerin askerleri var. Kendi safında olanlara dünyanın silahını ve parasını veriyorlar. Niçin?  Bölge paylaşılmaya, sınırlar yeniden çizilmeye,karşılarına bir güç olarak çıkamasınlar diye o bölgedeki insanların beraber yaşayabileceği bir ortam yok edilmeye çalışılıyor.
Tabiri caizse avdan Türkiye'ye pay vermek istemiyorlar. Adalet, hukuk, ahlak, insanlık dışı her yola ve araca başvuruyor,kullanıyorlar.İnsan hakkı, hayvan hakkı, “uluslararası toplum ne der” demiyor, dinlemiyor cinayetlerine devam ediyorlar.
Uluslararası kuruluşlar sus pus, zalimlerin zulmünü artırması için el altından onların cinayetlerini uluslararası çifte standartlı hukuka uydurmanın peşindeler.
Bölge ülkelerinde halkını temsil eden bir hükümet yoktur. Hepsi  Allah’tan korkmayı bir yana bırakmış, ondan korkma, onun nezdinde itibar ve rıza arama yerine, Haçlı-Siyonist İttifakı’ndan korkmakta ve onlar nezdinde itibar aramayı politika ve eylemlerinde dublör olmayı yeğliyorlar.
1 Mart Tezkeresini delerek İncirlik üssünden Irak’ı  bombalamak için ABD ve müttefiklerinin  uçaklarına 4990 defa sorti (saldırı uçuşu) izni veren ve yüzbinlerce Irak’lı masumun parçalanarak ölmesine sebep olan, 7 haziran seçimlerinde milletvekili dahi seçilmemiş Vecdi Gönül’ü 258 millet vekili varken Savunma Bakanı atamanın kimleri memnun edeceğini düşünmek lazım. Oysa 1974 yılında Kıbrıs harekatı için Türk uçaklarına, olayın NATO ile alakası yok diye İncirlik üssünü kullanma izni verilmemişti. ABD’nin bölgeyi hegemonyası altına alma ve yeniden filizlenen İslami  yapılanmaları yok etmek için tasarladığı Büyük  Ortadoğu Projesinin NATO amaçları ile ne gibi alakası var? Bunu ABD’ye sormak için, Haçlı Şövalyesi  nişanı almayı onur sayan zelillere değil, merhum Erbakan Hoca gibi ve onun yolunu izleyen mümin ve cesur liderlere ihtiyaç vardır. 
YORUMLAR
Mustafa IGMG 10-07-2015, 07:55:49
Kısa ve net Mustafa Bey; Türkiye suçlu... Bu uzayıp gider kaleminize sağlık... Dikkatle takip ediyoruz...
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
14/02/2017 - 14:47 TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
23/12/2016 - 12:03 ÜLKEMİZİN ÜYE YAPILDIĞI BÖLGESEL VE ULUSLARARASI KURULUŞLARLA İLİŞKİLERİ…
14/11/2016 - 13:59 KASABINA AŞIK KOYUN
24/10/2016 - 15:41 MUSUL HAREKÂTININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
11/10/2016 - 18:11 KANDİL’E YAĞI KİM KOYUYOR ?
29/09/2016 - 11:37 EĞİTİM VE TERSİNE DEVŞİRME
05/09/2016 - 17:52 III.BİNYIL HAÇLI SAAVAŞLARI
15/08/2016 - 10:31 BAŞIMIZA GELENLER
03/08/2016 - 15:56 15 TEMMUZ DARBE SONRASI
19/07/2016 - 16:50 15 TEMMUZ 2016 DARBE TEŞEBBÜSÜ
04/07/2016 - 13:04 İLERİ GİDİŞ Mİ GERİ DÖNÜŞ MÜ?
11/06/2016 - 10:43 DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
27/05/2016 - 18:00 IŞİD’İN SON KULLANMA TARİHİ BİTTİ Mİ?
16/05/2016 - 16:29 LAİKLİK NE İŞE YARAR? -II-
10/05/2016 - 10:50 LAİKLİK NEDİR NE İŞE YARAR ? -I-
25/04/2016 - 21:04 BATI DUYARLILIĞI
08/04/2016 - 09:30 NEREYE GİDİYORUZ ?
29/03/2016 - 11:10 KONSOLOS EFENDİLERİN ADALET HASSASİYETİ
14/03/2016 - 17:31 NESLİMİZ PAGANİZM TEHDİDİ ALTINDA
26/02/2016 - 11:29 TRİBÜNDE SEYİRCİ OLMAK
16/02/2016 - 16:39 ANAYASA TARTIŞMASI -2
02/02/2016 - 19:30 ANAYASA TARTIŞMASI -1
15/01/2016 - 23:09 TÜRKİYE’DE TERÖRÜN KAYNAĞI
05/01/2016 - 11:39 MUSUL SORUNU
30/12/2015 - 14:19 KANAL İSTANBUL RANTI
21/12/2015 - 15:11 AKP İKTİDARLARI’NIN İSRAİL İLİŞKİLERİ
14/12/2015 - 10:12 IRAK BİZE IRAK DEĞİL
02/12/2015 - 12:17 BÖLGEMİZDE SON GELİŞMELER
23/11/2015 - 10:56 RUSYA’NIN IŞİD HEVESİ
14/11/2015 - 10:28 SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
27/10/2015 - 17:06 DEVLET EL DEĞİŞTİRİYOR...
18/10/2015 - 17:00 KAMPLAŞMA KİMLERİN İŞİNE YARAR ?
04/10/2015 - 20:15 TERÖRE KARŞI KÜRESEL İŞBİRLİĞİ
21/09/2015 - 12:44 YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
10/09/2015 - 12:37 YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE
31/08/2015 - 18:25 ÇÖZÜM SÜRECİ OYALANMASI VE ÇÖZÜM
21/08/2015 - 11:55 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE TERÖR
08/08/2015 - 13:22 CHP VE TERÖR
13/07/2015 - 03:55 İSLAM COĞRAFYASI VE TÜRKİYE'DE KİMLİK İNŞAASI
05/07/2015 - 22:43 BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
29/06/2015 - 00:49 HİÇ BİRİ TEMİZLİKTEN SÖZ EDEMEZ!
23/06/2015 - 11:20 HAÇLI SAVAŞLARI SÜRÜYOR…
15/06/2015 - 11:27 UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR
09/06/2015 - 10:05 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ
01/06/2015 - 13:05 EY MİLLET UYAN-2
25/05/2015 - 14:01 EY MİLLET UYAN, İYİ YÖNETİLMİYORUZ-1
12/05/2015 - 14:49 7 HAZİRANDA YİNE SEÇİM VAR
05/05/2015 - 11:56 TARİHE GEÇMİŞ KATLİAM VE SOYKIRIMLAR -2 (Kızılderili Soykırımı)
30/04/2015 - 10:41 Tarihe Geçmiş Katliam Ve Soykırımlar (Endülüs Soykırımı)
15/04/2015 - 11:29 DÜNYADA SOYKIRIM MUCİTLERİ
07/04/2015 - 15:29 FAİL, ÜST AKIL İSE SİZ NE AKILSINIZ?
01/04/2015 - 12:57 BU NE REZİLLİK, NE KEPAZELİK, NE MÜTTEHEMLİK?
25/03/2015 - 14:54 TEPEDE YETKİ KAVGASI MI?
12/03/2015 - 11:20 EKONOMİ CEPHESİNDE DEĞİŞEN BİRŞEY YOK
04/03/2015 - 10:55 ERBAKAN'I ANLAMAK...
24/02/2015 - 11:15 BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
10/02/2015 - 09:50 TÜRKİYE HANGİ ZEMİN ÜZERİNDE YÜKSELECEK?
02/02/2015 - 16:21 YÖNETMEK YA DA YÖNETİLMEK
27/01/2015 - 11:02 İSLAM ÜLKELERİ BARIŞ GÜCÜ ACİLEN KURULMALIDIR
20/01/2015 - 15:40 BLACKWATER TERÖR ÖRGÜTÜ
13/01/2015 - 18:21 TERÖR KİMİN İŞİNE YARAR ?
07/01/2015 - 11:37 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VII
01/01/2015 - 12:08 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VI
22/12/2014 - 21:25 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-V
16/12/2014 - 10:27 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-IV
09/12/2014 - 17:15 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-III
02/12/2014 - 11:45 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-II
25/11/2014 - 11:43 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-1
13/11/2014 - 16:13 YENİ DÜNYA DÜZENİ VE MESCİD-İ AKSA
04/11/2014 - 13:20 KAMU DÜZENİ
28/10/2014 - 14:50 KULLUK SÖZLEŞMESİ
16/10/2014 - 11:30 KAMU MALLARININ SATIŞI
07/10/2014 - 23:45 KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
29/09/2014 - 16:45 IŞİD SAVAŞI VE TÜRKİYE’NİN DURUŞU
21/09/2014 - 23:48 IŞİD ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR
09/09/2014 - 09:30 BÜTÜN BUNLARI IŞİD Mİ YAPIYOR?
19/08/2014 - 16:15 BU DÜZENİN ÜRETTİĞİ İNSAN YAPISI
12/08/2014 - 10:20 ÇAN KAYA!
28/07/2014 - 00:04 HANİ BAHAR GELMİŞTİ?
20/07/2014 - 20:27 GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
10/07/2014 - 19:23 İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
02/07/2014 - 15:45 NEREDEN NEREYE ?
24/06/2014 - 13:59 FİTNE ATEŞİ
07/06/2014 - 16:08 DEMOKRASİ, DİKTATÖRLERİN MEŞRUİYET ARACI MI ?
30/05/2014 - 18:20 23. ULUSLARARASI MÜSLÜMAN TOPLULUKLAR BİRLİĞİ TOPLANTISI
21/05/2014 - 10:15 BİR MUSİBET Mİ, BİN NASİHAT MI?
12/05/2014 - 01:32 BİRLİK VE BERABERLİK
08/05/2014 - 11:18 10.YIL DA TV5
28/04/2014 - 10:28 SEÇİM KAVGASI
22/04/2014 - 10:54 MEDYA ÇILGINLIĞI
14/04/2014 - 13:00 DEMOKRASİNİN BEDELİ
07/04/2014 - 01:30 ÇARLIK RUSYASI YENİDEN
01/04/2014 - 09:55 KOKPİTTE OTURANLAR
24/03/2014 - 10:31 SİYASİ TERCİH VE SORUMLULUK
17/03/2014 - 11:00 DEĞİŞİMİN CAZİBESİ
10/03/2014 - 10:00 SİYASİ CİNNET HALİ
02/03/2014 - 23.55 FİİLİ İŞGALLER YENİDEN BAŞLADI
24/02/2014 - 11:30 ÜÇÜNCÜ VEFAT YILINDA ERBAKANI ANLAMAK
17/02/2014 - 08:10 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-3
10/02/2014 - 11:00 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-2
01/02/2014 - 17:30 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-1
26/01/2014 - 23:45 17 ARALIK DIŞ ODAKLAR VE OYUNCULAR
17/01/2014 - 12:15 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-2
09/01/2014 - 13:00 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-1
31/12/2013 - 12:00 BU İŞ HÜKÜMETİ VE CEMAATİ AŞAR!
23/12/2013 - 13:00 AB MACERASI:GÖNÜLLÜ ESARET-5
16/12/2013 - 15:47 AB MACERASI-GÖNÜLLÜ ESARET-4
05/12/2013 - 16:00 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-3 BÖLÜM
23/11/2013 - 15:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET- 2
15/11/2013 - 20:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-1
29/10/2013 - 13:39 TEFECİLİK MEDENİYETİ!
14/10/2013 - 13:22 TOPLUMSAL SORUNLARIMIZ VE ÇÖZÜM REFERANSLARI
05/10/2013 - 14:49 28 ŞUBAT SANIKLARI VE MAĞDURLARI
26/09/2013 - 16:25 DEMOKRASİNİN NAMUSU
27/08/2013 - 13:00 KATİLDEN HİMMET BEKLEMEK
18/08/2013 - 15:11 GÜÇ BENDE O HALDE HAKLIYIM
03/08/2013 - 07:49 DİN SAVAŞLARI
23/07/2013 - 09:20 ÖRTÜLÜ İŞGAL
12/07/2013 - 15:40 MISIR VE DEMOKRASİ
03/07/2013 - 20:21 MURSİ DİRENMELİDİR !
24/06/2013 - 18:56 BÖLGE BARIŞI GÜÇLÜ TÜRKİYEDEN GEÇER
13/06/2013 - 19:26 CAMİ VERGİSİ
04/06/2013 - 20:24 HOŞAFIN YAĞI KESİLDİ!
23/05/2013 - 15:34 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE AYRIMCILIK
10/05/2013 - 16:51 ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE İSRAİL
30/04/2013 - 19:29 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-2
24/04/2013 - 18:25 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-1
09/04/2013 - 17:54 KAN DAVASI -2
30/03/2013 - 22:14 KAN DAVASI-1
20/03/2013 - 22:54 SERBEST TİCARET ANTLAŞMALARI (LAISSEZ FAIRE-LAISSEZ PASSER)
10/03/2013 - 18:29 YENİDEN RANT EKONOMİSİNE DÖNÜŞ
01/03/2013 - 15:26 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -3
25/02/2013 - 17:33 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -2-
20/02/2013 - 12:05 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -1-
12/02/2013 - 12:14 MEDENİYET SORUNU
30/01/2013 - 15:36 HABABAM SINIFI
15/01/2013 - 16:20 YENİDEN İŞGAL VE SÖMÜRGECİLİK
10/01/2013 - 14:30 GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALIR
01/01/2013 - 15:22 KENDİSİ RUS MOTORU AMERİKAN ÜRETİMİ TÜRK
20/12/2012 - 17:26 YILBAŞI NOEL MİLLİ PİYANGO
09/12/2012 - 20:17 Cumhuriyetin Kazanımları!
26/11/2012 - 14:33 Küresel Güç Dengeleri Değişiyor
15/11/2012 - 15:40 İslam Ülkelerinin Kurduğu Teşekküller Neden Etkin Değil?
06/11/2012 - 16:41 Müslüman Duyarlılığı
23/10/2012 - 00,11 Kurban Bayramı Mübarek Olsun
17/10/2012 - 17:53 İçki Reklamları ve Anayasa
09/10/2012 - 23:24 Suriye'ye Müdahale Kimin İşine Yarar?
01/10/2012 - 17:33 Görünen İran
19/09/2012 - 00:01 Müslümanın Talep Ve Beklentileri
11/09/2012 - 19:43 Türkiyenin Borç Faizi ve Yabancılara Toprak Satışı
28/08/2012 - 16:06 DÜNYA PETROLLERİNİ SÖMÜRENLER
23/08/2012 - 00:44 PKK'NIN İDEOLOJİK KİMLİĞİ
14/08/2012 - 12:18 Nizam İthalatı
04/08/2012 - 14:55 Küresel Bataklık
25/07/2012 - 13:00 Sahibinden Satılık Partiler 2
20/07/2012 - 14:43 Sahibinden Satılık Partiler 1
09/07/2012 - 08:55 Taksim Meydanının Silüeti
02/07/2012 - 09:30 Milleti Aptal Yerine Koymayın
25/06/2012 - 17:15 TÜRKİYE BÖLGEDE YALNIZLIĞA SÜRÜKLENİYOR
18/06/2012 - 17:15 Anayasa mı ? Babayasa mı ?
11/06/2012 - 10:46 ALKOL, EŞCİNSELLİK, FUHUŞ VE KÜRTAJ
05/06/2012 - 13:45 Büyük Ortadoğu Projesi'nde Türkiye'nin Rolü
29/05/2012 - 11:45 Saf Tutmak
21/05/2012 - 10:00 Dünya'da ve Türkiye'de Neo Kapitalizm-2
14/05/2012 - 17:33 Dünya'da ve Türkiye'de Neo-Kapitalizm 1
08/05/2012 - 13:28 Nerede Duruyoruz ?
28/04/2012 - 12:37 Kalkınmamızın Ayak Bağları
 
20 Temmuz yeniden doğuştur
Adalet Bakanı Bozdağ'dan 'tek tip kıyafet' açıklaması
Allah’a şükür salâlar galip geldi
Darbenin üssüne yürüyoruz
Karamollaoğlu: Akla ziyan bir tutuklama
Suudi Arabistan'dan Katar açıklaması
Avusturya'dan Zeybekci'ye giriş yasağı
Başbakan Yıldırım: 'Sağlık olsun Türkiye Kıbrıs için elinden geleni yaptı'
BBP'den Adalet Yürüyüşü mitingi kararı
EN ÇOK
Yazarlar
Mustafa İŞCAN
SGK ve 15 Temmuz gazilerinin hakları
Atilla MEHDİGİL
Kral çıplaak! Kral çıplaak! Kral çıplaak!
Mustafa KAYA
Şimdi Daha da Dikkatli Olma Zamanı
Hayati OTYAKMAZ
"Erkekler gibi savaşamadın, bari oturup kadınlar gibi ağla"
Şeref KAÇMAZ
NORM-ALLEŞ(m)İ – YORUM
Ekrem ŞAMA
15 Temmuz programları
Feyzullah AYDOĞAN
YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE’NİN İNŞA POLİTİKALARI
İshak BEYAZAY
Ah köylüm vah köylüm
Mustafa GEÇER
TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
Mustafa BİLGEN
Hz PEYGAMBER (s.a.v.)’İN SİYASETÇİYE ÖĞÜTLERİ
Uzm.Dr. Ali AYDIN
Soğuk Parmaklar Hangi Hastalıklarda Görülür
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
En Kârlı Ticaret
Ali Haydar HAKSAL
İnsanın Tükendiği Zamanlar
Abdullah AKÇAY
Düşünmek herkese iyi gelecek !..
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
“Batı Cephesi”ndeEvanjelik Çatlamalar!
Zeki CEYHAN
Kabinede yenilik!
Mevlüt ÖZCAN
Sihir ve büyü helak eder
Mahmut TOPTAŞ
Şeytana cennetin yolu sorulmaz
Prof.Dr.Ata ATUN
Anastasiadis’in politik iflası
Prof. Dr. Burhanettin Can
İslâm Coğrafyası ve “Kaostan Kaynaklanan Düzen”
İsmail Hakkı AKKİRAZ
Fitneler ve darbeler
Mustafa YILDIRIM
Yaş yetmiş hâlâ emekli olamamış
Burak KILLIOĞLU
Pişkin…
Şakir TARIM
Kudüs ve Filistin için ümitler yeşerdi
İsmail KILLIOĞLU
İnsana bakmak
İbrahim VELİ
Saadet similasyonu
Abdülkadir ÖZKAN
Terör örgütlerinin arkasındakileri bilmeyen kalmadı
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz