2 Safer 1439 | 22 Ekim 2017
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
20/07/2014 - 20:27
Mustafa GEÇER
"Hedef: Nil’den Fırat’a; içine Mısır’ın Nil’den doğuda kalan yarısı,
Suudi Arabistan’ın Kuzeyi, Filistin, Ürdün, Lübnan, Suriye, Irak,
Kuveyt ve Türkiye’nin de Güney Doğu’sunu için alan coğrafyayı
işgal edip Büyük İsrail’i Kurmaktır."
Siyonist Yahudi devleti, sudan bahaneler uydurarak her fırsatta Filistin de katliam yapmaya devam ediyor.
Bu katliamlar yeni bir şey değil, 1918 İngiliz işgalinden bu yana sürüyor.  Nefsi müdafaa durumunda bırakılan Filistinlileri terörist olarak yaftalayıp katliamları sürdürmekten maksat; İsrail halkının güvenliğini sağlamak olarak iddia edilse de gerçek amaç,  vaad edilmiş topraklarda (Arz-ı Mevud) Büyük İsrail’i kurmaktır
 
1918’de Filistin’e yerleşen İngilizler,  o zamanki İngiliz kabinesinde etkin yerlerde olan Siyonistlerin  çalışmaları ile Filistin’de bir Yahudi Devleti kurmayı amaçlamışlardır. Cemiyeti Akvam ve daha sonra Birleşmiş Milletler ’in çalışması ile 1918’ de Filistinde sayıları 24.000 civarında olan Yahudi nüfusunu artırmak için dünyanın çeşitli yerlerinde yaşayan Yahudileri Filistin’e göç ettirerek,  o topraklarda Yahudi nüfusunun 1947 de 800.000’e kadar artmasını sağlamışlardır. Bir rivayete göre Hitler’in Yahudi soy kırımı yapmadığı, işgal ettiği topraklarda yaşayan Yahudilerin korkutularak Filistin’e göç etmelerini sağlamak için bu yola başvurduğu söylenmektedir. Bir yandan da Filistin’de yaşayan Müslümanları sıkıştırarak, katliam yaparak göçe zorlamışlardır. 2012 istatistiklerine göre bugün için, Filistinlilerin dünya genelindeki nüfusu ise 12 milyonu aşıyor. İsrail, Batı Şeria ve Gazze Şeridi’ndeki 6 milyon Filistinliye ek olarak, Ortadoğu'da 5 milyon 500 bin Filistinli daha yaşıyor. 1948'deki işgal ve 1967'deki savaşın ardından Filistin topraklarını terk etmek zorunda kalarak bugün Suriye, Ürdün ve Lübnan'daki mülteci kamplarında mülteci olarak yaşayan 5 milyon 500 bin Filistinli var. Onların dışında Avrupa ve Amerika kıtasının değişik ülkelerinde yaşayan 655 bin Filistinlinin eklenmesiyle dünyadaki Filistinli nüfusu 12 milyonu aşıyor. Ortadoğu’daki Yahudi nüfusu ise 6 milyon civarındadır. Sınırlarını kendilerinin belirlediği Filistin’de Yahudi nüfusunu artması ile Self-determination ileri sürülerek, BM tarafından 1948’de, Yahudi şeriatına göre yönetilen, Yahudi  devleti  İsrail’i kurmuşlardır.
 
Batılı güçlerin himayesinde kurulan Yahudi  devletini en başta tanıyan ülkelerin başında  maalesef  Türkiye, İnönü hükümeti yer almış, Menderes hükümeti ve sonrasında gelen hükümetlerde ilişkiyi güçlendirerek devam ettirmiştir. Kuruluş gerçekleştirildikten sonra Siyonist devletin başına geçen, Hovevei Zion örgütü başkanı David Ben- Gurion, Moshe Dayan gibi siyonist terörist yöneticiler Filistinli Müslümanlara karşı terör  ve katliamlarını her fırsatta sürdürerek topraklarını genişletmeye başlamışlardır.
 
Hedef: Nil’den Fırat’a;  içine Mısır’ın  Nil’den doğuda kalan yarısı, Suudi Arabistan’ın Kuzeyi, Filistin, Ürdün, Lübnan, Suriye, Irak, Kuveyt ve Türkiye’nin de Güney Doğu’sunu için alan coğrafyayı işgal edip Büyük İsrail’i Kurmaktır. Bunu hiçbir İsrail yönetimi reddetmemekte açık açık her platformda dile getirmektedir. Bu hedef Siyonist İsrail yönetimlerinin Megola İdeası’dır! Filistin’de son gelişmeler ve sudan bahanelerle sivil yerleşim yerlerine yönelik katliamlar da bir takım bahanelerle perdelenmeye çalışılsa da  İsrail’in gerçek amaçları doğrultusunda yapılan genişleme politikalarının bir sonucudur. Ne ilktir, ne de sondur. Bu katliamlar her fırsatta İsrail tarafından devam ettirilecektir. Ayrıca, bu saldırı ve işgalin, Doğu Akdeniz kıyılarında bulunan zengin doğalgaz yataklarını kontrol altına almak gibi yakın amaçlardan da bahsedilebilir.  Katliamı tetikleyen ve Ramazan ayı içinde yapılan katliamların sebebi olarak gösterilen olay: 12 haziran 2014 tarihinde, El Fetih’in kontrolünde bulunan Batı Şeria’daki Gush Etzion yerleşim biriminde üç Yahudi yerleşimci gencin kaçırılması ile başlamıştır. Bunun üzerine, İsrail’in siyonist yönetimi Hamas’ı sorumlu tutmuştur.

 
 
Uluslar arası gözlemciler denetiminde yapılan Gazze halkının iradesi ile iktidara gelmiş Hamas, İsrail, ABD ve AB’nin “terör örgütleri” listesinde yer alıyor. El Fetih ve Hamas arasında iki ay önce kurulan birlik hükümeti Haziran başında yemin ederek göreve başlamıştı. Bu birliğe sert tepki gösteren ve bunu  bozmak için her yola başvuracağını duyuran, fırsat kollayan Natenyahu  hükümeti, üç Yahudi gencin kaçırılması ile  bahane elde etmiş oldu.
İhvan’ın Filistin kolu olarak kabul edilen Hamas, İsrail devletini hiçbir durumda tanımayacağını vurguluyor.
Kaçırma olayından sonra, İsrail ordusu, aralarında eski bakan ve milletvekillerinin de bulunduğu çoğunluğu Hamas taraftarı yaklaşık 600 kişiyi gözaltına aldı.  Yahudi gençlerin cesetleri 18 gün sonra El Halil kenti yakınlarında ölü olarak bulundu.  Natenyahu kabinesini olağanüstü toplantıya çağırdı. Ardından da Filistinli genç Muhammed Ebu Hudayr, 2 Temmuz’da Yahudi yerleşimciler tarafından Kudüs’te kaçırılıp, intikam saiki ile yakılarak öldürüldü. İsrail yönetimi tutuklamalarla yetinmedi. Filistin’de katliam için fırsat kollayan İsrail yönetimi, Talmut’dan seçilmiş operasyon isimlerinden biri olan “Koruyucu Hat” adını verdikleri katliam operasyonlarına başladılar.
 
Gazze’de hedef gözetmeksizin sivil yerleşim yerlerini en gelişmiş silahları  ile, havadan, karadan, denizden bombalamaya, kara harekatı  ile de sokaklarda kadın ihtiyar, çocuk demeden Filistinlileri katletmeye başladılar. Gazze üzerine Ramazan ayı iftar ve sahur vakitlerinde ölüm yağdırmaya başladılar. Havaya uçurulan evler, ölenler, bacağı ayağı kopanlar, gövdesi parçalananların şahadet çığlıklarını, feryatlarını İsrail bombalarının gürültüsü bastırdı. Evler, camiler, hastahaneler bombalandı. Çoğu bebek ve çocuk yüzlerce Filistinli acımasızca öldürüldü, binlercesi yaralandı. Filistinlilere şehitlerini, yaralılarını toplama fırsatı dahi tanımıyorlar. Yapılması gereken, kaçırılan gençleri faillerini bulup cezalandırmak olması gerekirken, bir toplumu külliyen suçlayıp ölüme mahkum ederek katliam yapmanın, Yahudilerin, hayat düzeni ve politikalarının  kaynağı kabul ettikleri Talmut kitabı dışında, hiçbir insani, vicdani, hukuki, adli  izah ve gerekçesi bulunamaz.
Bu katliamlar karşısında ABD, AB ve müttefikleri ülke yöneticilerinin tutumları ortada. Katili mazlum, mazlumu katil gösterme peşindeler. Toprakları işgal edilmiş, soykırıma tabi tutulan Filistinlilerin değil de, İsrail’in nefsi müdafaa yaptığını kabul edip katliamlarında başarı diliyorlar.
Müslüman ülke yöneticilerinin birçoğu ABD, AB ve İsrail safında yar almış durumdalar. Açıktan ve el altından İsrail ile ilişkileri geliştirmeye çalışıyorlar. Galeyana gelmiş kamu vicdanını bastırmak teskin etmek için, laftan öteye geçmeyen yasak savma babında, göstermelik beyanatlar vermekle, Birleşmiş Milletler’i toplantıya çağırmakla meşguller.
 
Diğer yandan katledilen Müslümanlara kefen bezi, yaralılara gazlı bez, serum, su, çocuk bezi, kullanılmamış ilaçlar, kullanılmış giysiler gibi insani yardımlar yapmakla, kanayan vicdanları teskin etmeye, iş yapmış görünmeye çalışıyorlar.
 
Siyonistlerin  2002’ da yaptıkları Batı Şeria’da Cenin Mülteci Kampı katliamlarında bölgeye giden Saadet Partisi  Milletvekilleri heyetine İsrail’li bir Milletvekili, “İsrail yönetiminin katliam yaptığını, bunu tasvip etmediğini, Müslümanlarla barış içinde birlikte yaşamak isteniyorsa İsrail’in işgalci politikalardan, zulüm ve katliamlarından vaz geçmesi gerektiğini beyan etmiş ve devamla İsrail’in avantajının ve cesaret kaynağının, İsrail ile aynı safta bulunan İslam ülkeleri yöneticilerinin  tutumu olduğunu, ama gelecekte Mısır’da, Suriye’de İhvan’ın, Türkiye’de Milli Görüşün  iktidara gelmeyeceğini kimsenin garanti edemeyeceğini, onlar gelirse haklı olarak bu zulüm ve katliamların hesabını İsrail’den soracağını, bu hesabın verilemeyeceğini, belki o zaman Yahudilerin bu bölgede yaşama şanslarının dahi kalmayabileceğini” ileri sürmüştür. 
 
Mısır’da, Suriye’de İhvan’ın, Türkiye’de Milli Görüş’ün tasfiye edilmek istenmesinde amacın İsrail’in güvenliği ve bekası için olduğu da apaçık ortaya çıkmış oluyor.
 
Acil olarak, şu an yapılması gereken, İslam İş Birliği teşkilatını toplayıp, katliamlarını durdurması için İsrail’e ültimatom vermek, tüm ilişkileri kesmek, İslam barış gücünü oluşturup derhal bir filo ile Gazze sahillerine gitmek, gerekirse İsrail’e dersini vermek olmalıdır. Ancak İsrail gemisinde seyahat eden onun ve onun varlığını sürdürmesi için çalışan güçlerin safında ve emrine hareket edenlerden böyle bir çıkış beklemek en azından saflık olur. Filistin ve zulüm gören Müslümanların daha çekecek çileleri bitmiş gözükmüyor.
 
Allah mazlum Müslümanların ve zulme uğrayan tüm insanların, hayvanların hatta bitkilerin yardımcısı olsun. Zalimleri ıslah etsin, ıslah olmayanları, başta İsrail olmak üzere kahretsin.
 
Kimsenin şüphesi olmasın ki, bu zulüm ve işgalci emellerini sürdüren Yahudi devleti, er ya da geç yok olacak, Yahudiler geldikleri yerlere geri gideceklerdir.                                                                                                          
 
Ramazanınız, Kadir geceniz şimdiden mübarek olsun.
YORUMLAR
şeyma 21-07-2014, 07:24:15
Diğer kanayan Müslümanlar gibi Gazze de ümmetin ve en çok da basiretsiz konuşmaktan öteye geçmeyen yöneticilerin imtihanıdır.
 
Şahin Sert 21-07-2014, 08:13:43
Başımızda böyle bir acziyet dolu AKP , CHP, MHP ve BDP varsa Gazze'de daha çok bombalanır. Türkiye gereğini yapmıyor. Yöneticiler sadece edebiyat yapıyor, konuşuyor.
 
serhat akçay 21-07-2014, 21:13:25
Allah nurunu tamamlayacak,kafirler akıttığı kanda boğulacak...bu gidişat müslümanları birleştirecek.islam birliği kurulacak
 
ümmü gülsüm şeleci 21-07-2014, 21:26:03
Ümmet kan ağlıyor,Filistin ve her islam coğrafyası fitne ateşi ile kavruluyor.sözde müslüman yöneticiler bas bas bağırıyor. elin oğlu israil ise silahlarını müslümanların kanını akıtarak caka satıyor. varın gerisini siz düşünün
 
Doğan 21-07-2014, 21:54:07
Bizler Rabbimize yüzde yüz iman etmekteyiz.yÜZDE 100 İnanıyoruz ki ya görürüz,ya görmeyiz bunlar cehennemi boylayacaklardır... Allah yolunda hertürlü cihadda bulunan mücahitlere selam olsun, bir gün bu ümmet elbet dirilecek ve gereğini yapacaktır... ALLAH inananların dostudur...Vesselam.
 
MURAT TAŞ 23-07-2014, 23:00:56
TV5'İMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.TÜM DÜNYAYA HAKKI HAYKIRDI.YOLUN AÇIK OLSUN.ÇALIŞANLARINDAN DA ALLAH RAZI OLSUN.TV5 HAKKIN SAFINDA, KORKUSUZ.
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
14/02/2017 - 14:47 TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
23/12/2016 - 12:03 ÜLKEMİZİN ÜYE YAPILDIĞI BÖLGESEL VE ULUSLARARASI KURULUŞLARLA İLİŞKİLERİ…
14/11/2016 - 13:59 KASABINA AŞIK KOYUN
24/10/2016 - 15:41 MUSUL HAREKÂTININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
11/10/2016 - 18:11 KANDİL’E YAĞI KİM KOYUYOR ?
29/09/2016 - 11:37 EĞİTİM VE TERSİNE DEVŞİRME
05/09/2016 - 17:52 III.BİNYIL HAÇLI SAAVAŞLARI
15/08/2016 - 10:31 BAŞIMIZA GELENLER
03/08/2016 - 15:56 15 TEMMUZ DARBE SONRASI
19/07/2016 - 16:50 15 TEMMUZ 2016 DARBE TEŞEBBÜSÜ
04/07/2016 - 13:04 İLERİ GİDİŞ Mİ GERİ DÖNÜŞ MÜ?
11/06/2016 - 10:43 DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
27/05/2016 - 18:00 IŞİD’İN SON KULLANMA TARİHİ BİTTİ Mİ?
16/05/2016 - 16:29 LAİKLİK NE İŞE YARAR? -II-
10/05/2016 - 10:50 LAİKLİK NEDİR NE İŞE YARAR ? -I-
25/04/2016 - 21:04 BATI DUYARLILIĞI
08/04/2016 - 09:30 NEREYE GİDİYORUZ ?
29/03/2016 - 11:10 KONSOLOS EFENDİLERİN ADALET HASSASİYETİ
14/03/2016 - 17:31 NESLİMİZ PAGANİZM TEHDİDİ ALTINDA
26/02/2016 - 11:29 TRİBÜNDE SEYİRCİ OLMAK
16/02/2016 - 16:39 ANAYASA TARTIŞMASI -2
02/02/2016 - 19:30 ANAYASA TARTIŞMASI -1
15/01/2016 - 23:09 TÜRKİYE’DE TERÖRÜN KAYNAĞI
05/01/2016 - 11:39 MUSUL SORUNU
30/12/2015 - 14:19 KANAL İSTANBUL RANTI
21/12/2015 - 15:11 AKP İKTİDARLARI’NIN İSRAİL İLİŞKİLERİ
14/12/2015 - 10:12 IRAK BİZE IRAK DEĞİL
02/12/2015 - 12:17 BÖLGEMİZDE SON GELİŞMELER
23/11/2015 - 10:56 RUSYA’NIN IŞİD HEVESİ
14/11/2015 - 10:28 SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
27/10/2015 - 17:06 DEVLET EL DEĞİŞTİRİYOR...
18/10/2015 - 17:00 KAMPLAŞMA KİMLERİN İŞİNE YARAR ?
04/10/2015 - 20:15 TERÖRE KARŞI KÜRESEL İŞBİRLİĞİ
21/09/2015 - 12:44 YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
10/09/2015 - 12:37 YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE
31/08/2015 - 18:25 ÇÖZÜM SÜRECİ OYALANMASI VE ÇÖZÜM
21/08/2015 - 11:55 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE TERÖR
08/08/2015 - 13:22 CHP VE TERÖR
13/07/2015 - 03:55 İSLAM COĞRAFYASI VE TÜRKİYE'DE KİMLİK İNŞAASI
05/07/2015 - 22:43 BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
29/06/2015 - 00:49 HİÇ BİRİ TEMİZLİKTEN SÖZ EDEMEZ!
23/06/2015 - 11:20 HAÇLI SAVAŞLARI SÜRÜYOR…
15/06/2015 - 11:27 UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR
09/06/2015 - 10:05 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ
01/06/2015 - 13:05 EY MİLLET UYAN-2
25/05/2015 - 14:01 EY MİLLET UYAN, İYİ YÖNETİLMİYORUZ-1
12/05/2015 - 14:49 7 HAZİRANDA YİNE SEÇİM VAR
05/05/2015 - 11:56 TARİHE GEÇMİŞ KATLİAM VE SOYKIRIMLAR -2 (Kızılderili Soykırımı)
30/04/2015 - 10:41 Tarihe Geçmiş Katliam Ve Soykırımlar (Endülüs Soykırımı)
15/04/2015 - 11:29 DÜNYADA SOYKIRIM MUCİTLERİ
07/04/2015 - 15:29 FAİL, ÜST AKIL İSE SİZ NE AKILSINIZ?
01/04/2015 - 12:57 BU NE REZİLLİK, NE KEPAZELİK, NE MÜTTEHEMLİK?
25/03/2015 - 14:54 TEPEDE YETKİ KAVGASI MI?
12/03/2015 - 11:20 EKONOMİ CEPHESİNDE DEĞİŞEN BİRŞEY YOK
04/03/2015 - 10:55 ERBAKAN'I ANLAMAK...
24/02/2015 - 11:15 BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
10/02/2015 - 09:50 TÜRKİYE HANGİ ZEMİN ÜZERİNDE YÜKSELECEK?
02/02/2015 - 16:21 YÖNETMEK YA DA YÖNETİLMEK
27/01/2015 - 11:02 İSLAM ÜLKELERİ BARIŞ GÜCÜ ACİLEN KURULMALIDIR
20/01/2015 - 15:40 BLACKWATER TERÖR ÖRGÜTÜ
13/01/2015 - 18:21 TERÖR KİMİN İŞİNE YARAR ?
07/01/2015 - 11:37 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VII
01/01/2015 - 12:08 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VI
22/12/2014 - 21:25 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-V
16/12/2014 - 10:27 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-IV
09/12/2014 - 17:15 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-III
02/12/2014 - 11:45 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-II
25/11/2014 - 11:43 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-1
13/11/2014 - 16:13 YENİ DÜNYA DÜZENİ VE MESCİD-İ AKSA
04/11/2014 - 13:20 KAMU DÜZENİ
28/10/2014 - 14:50 KULLUK SÖZLEŞMESİ
16/10/2014 - 11:30 KAMU MALLARININ SATIŞI
07/10/2014 - 23:45 KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
29/09/2014 - 16:45 IŞİD SAVAŞI VE TÜRKİYE’NİN DURUŞU
21/09/2014 - 23:48 IŞİD ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR
09/09/2014 - 09:30 BÜTÜN BUNLARI IŞİD Mİ YAPIYOR?
19/08/2014 - 16:15 BU DÜZENİN ÜRETTİĞİ İNSAN YAPISI
12/08/2014 - 10:20 ÇAN KAYA!
28/07/2014 - 00:04 HANİ BAHAR GELMİŞTİ?
20/07/2014 - 20:27 GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
10/07/2014 - 19:23 İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
02/07/2014 - 15:45 NEREDEN NEREYE ?
24/06/2014 - 13:59 FİTNE ATEŞİ
07/06/2014 - 16:08 DEMOKRASİ, DİKTATÖRLERİN MEŞRUİYET ARACI MI ?
30/05/2014 - 18:20 23. ULUSLARARASI MÜSLÜMAN TOPLULUKLAR BİRLİĞİ TOPLANTISI
21/05/2014 - 10:15 BİR MUSİBET Mİ, BİN NASİHAT MI?
12/05/2014 - 01:32 BİRLİK VE BERABERLİK
08/05/2014 - 11:18 10.YIL DA TV5
28/04/2014 - 10:28 SEÇİM KAVGASI
22/04/2014 - 10:54 MEDYA ÇILGINLIĞI
14/04/2014 - 13:00 DEMOKRASİNİN BEDELİ
07/04/2014 - 01:30 ÇARLIK RUSYASI YENİDEN
01/04/2014 - 09:55 KOKPİTTE OTURANLAR
24/03/2014 - 10:31 SİYASİ TERCİH VE SORUMLULUK
17/03/2014 - 11:00 DEĞİŞİMİN CAZİBESİ
10/03/2014 - 10:00 SİYASİ CİNNET HALİ
02/03/2014 - 23.55 FİİLİ İŞGALLER YENİDEN BAŞLADI
24/02/2014 - 11:30 ÜÇÜNCÜ VEFAT YILINDA ERBAKANI ANLAMAK
17/02/2014 - 08:10 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-3
10/02/2014 - 11:00 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-2
01/02/2014 - 17:30 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-1
26/01/2014 - 23:45 17 ARALIK DIŞ ODAKLAR VE OYUNCULAR
17/01/2014 - 12:15 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-2
09/01/2014 - 13:00 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-1
31/12/2013 - 12:00 BU İŞ HÜKÜMETİ VE CEMAATİ AŞAR!
23/12/2013 - 13:00 AB MACERASI:GÖNÜLLÜ ESARET-5
16/12/2013 - 15:47 AB MACERASI-GÖNÜLLÜ ESARET-4
05/12/2013 - 16:00 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-3 BÖLÜM
23/11/2013 - 15:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET- 2
15/11/2013 - 20:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-1
29/10/2013 - 13:39 TEFECİLİK MEDENİYETİ!
14/10/2013 - 13:22 TOPLUMSAL SORUNLARIMIZ VE ÇÖZÜM REFERANSLARI
05/10/2013 - 14:49 28 ŞUBAT SANIKLARI VE MAĞDURLARI
26/09/2013 - 16:25 DEMOKRASİNİN NAMUSU
27/08/2013 - 13:00 KATİLDEN HİMMET BEKLEMEK
18/08/2013 - 15:11 GÜÇ BENDE O HALDE HAKLIYIM
03/08/2013 - 07:49 DİN SAVAŞLARI
23/07/2013 - 09:20 ÖRTÜLÜ İŞGAL
12/07/2013 - 15:40 MISIR VE DEMOKRASİ
03/07/2013 - 20:21 MURSİ DİRENMELİDİR !
24/06/2013 - 18:56 BÖLGE BARIŞI GÜÇLÜ TÜRKİYEDEN GEÇER
13/06/2013 - 19:26 CAMİ VERGİSİ
04/06/2013 - 20:24 HOŞAFIN YAĞI KESİLDİ!
23/05/2013 - 15:34 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE AYRIMCILIK
10/05/2013 - 16:51 ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE İSRAİL
30/04/2013 - 19:29 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-2
24/04/2013 - 18:25 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-1
09/04/2013 - 17:54 KAN DAVASI -2
30/03/2013 - 22:14 KAN DAVASI-1
20/03/2013 - 22:54 SERBEST TİCARET ANTLAŞMALARI (LAISSEZ FAIRE-LAISSEZ PASSER)
10/03/2013 - 18:29 YENİDEN RANT EKONOMİSİNE DÖNÜŞ
01/03/2013 - 15:26 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -3
25/02/2013 - 17:33 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -2-
20/02/2013 - 12:05 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -1-
12/02/2013 - 12:14 MEDENİYET SORUNU
30/01/2013 - 15:36 HABABAM SINIFI
15/01/2013 - 16:20 YENİDEN İŞGAL VE SÖMÜRGECİLİK
10/01/2013 - 14:30 GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALIR
01/01/2013 - 15:22 KENDİSİ RUS MOTORU AMERİKAN ÜRETİMİ TÜRK
20/12/2012 - 17:26 YILBAŞI NOEL MİLLİ PİYANGO
09/12/2012 - 20:17 Cumhuriyetin Kazanımları!
26/11/2012 - 14:33 Küresel Güç Dengeleri Değişiyor
15/11/2012 - 15:40 İslam Ülkelerinin Kurduğu Teşekküller Neden Etkin Değil?
06/11/2012 - 16:41 Müslüman Duyarlılığı
23/10/2012 - 00,11 Kurban Bayramı Mübarek Olsun
17/10/2012 - 17:53 İçki Reklamları ve Anayasa
09/10/2012 - 23:24 Suriye'ye Müdahale Kimin İşine Yarar?
01/10/2012 - 17:33 Görünen İran
19/09/2012 - 00:01 Müslümanın Talep Ve Beklentileri
11/09/2012 - 19:43 Türkiyenin Borç Faizi ve Yabancılara Toprak Satışı
28/08/2012 - 16:06 DÜNYA PETROLLERİNİ SÖMÜRENLER
23/08/2012 - 00:44 PKK'NIN İDEOLOJİK KİMLİĞİ
14/08/2012 - 12:18 Nizam İthalatı
04/08/2012 - 14:55 Küresel Bataklık
25/07/2012 - 13:00 Sahibinden Satılık Partiler 2
20/07/2012 - 14:43 Sahibinden Satılık Partiler 1
09/07/2012 - 08:55 Taksim Meydanının Silüeti
02/07/2012 - 09:30 Milleti Aptal Yerine Koymayın
25/06/2012 - 17:15 TÜRKİYE BÖLGEDE YALNIZLIĞA SÜRÜKLENİYOR
18/06/2012 - 17:15 Anayasa mı ? Babayasa mı ?
11/06/2012 - 10:46 ALKOL, EŞCİNSELLİK, FUHUŞ VE KÜRTAJ
05/06/2012 - 13:45 Büyük Ortadoğu Projesi'nde Türkiye'nin Rolü
29/05/2012 - 11:45 Saf Tutmak
21/05/2012 - 10:00 Dünya'da ve Türkiye'de Neo Kapitalizm-2
14/05/2012 - 17:33 Dünya'da ve Türkiye'de Neo-Kapitalizm 1
08/05/2012 - 13:28 Nerede Duruyoruz ?
28/04/2012 - 12:37 Kalkınmamızın Ayak Bağları
 
Ahmet Davutoğlu'na tehdit gibi sözler! Şansını zorlamasın, defterler açılmasın
Erdoğan: Melih Gökçek'e, Balıkesir ve Bursa'ya istifa talebimiz iletildi, direnirlerse neticesi ağır olur
Trollenen yazar Abdulkadir Selvi yazdı: Melih Gökçek'in yerine kim geliyor?
Flaş... Melih Gökçek'ten veda gibi sözler: Verilen imkanlarla bunları yaptık...
Erdoğan, 3 belediye başkanına seslendi: Topbaş gibi yapın
Erdoğan'dan ABD'ye: Biz size muhtaç değiliz
Erdoğan'dan bedelli askerlik açıklaması
Açık öğretim liselerinde yeni model bağış zorunlu eğitim! | Okullar ne zaman açılıyor?
Emniyet Genel Müdürlüğü açıkladı: Sporda şiddeti özendiren sosyal medya hesaplarına takip
EN ÇOK
Yazarlar
Hayati OTYAKMAZ
ZENGİN KİM?
Mustafa KAYA
Sağım Solum Sobe
Atilla MEHDİGİL
'Birleşmiş Milletler' hangi amaçla kuruldu?
İshak BEYAZAY
Kıyılır mı kıyılır mı, canana kıyılır mı?
Feyzullah AYDOĞAN
ÖZGÜR DÜNYA KÂBE’DEN BAŞLAR
Ekrem ŞAMA
Amerika demek, entrika demek
Mustafa İŞCAN
Askerlik Borçlanması Erken Emekli Eder
Şeref KAÇMAZ
NORM-ALLEŞ(m)İ – YORUM
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
Büyük Fitneler
Ali Haydar HAKSAL
Kısır Döngü: Bitmeyen ölümler
Abdullah AKÇAY
Düşünmek herkese iyi gelecek !..
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
Barzani “Sarı Öküz” mü?
Zeki CEYHAN
Ağır ithamlar!
Mevlüt ÖZCAN
Allah’ a teslimiyetin saadeti
Mahmut TOPTAŞ
Deist’lerin önderi Ebucehil’dir
Prof.Dr.Ata ATUN
Kredilerde, “Hayat Sigortası” aldatmacası
Prof. Dr. Burhanettin Can
Kuzey Irak Referandumu - 2: Türkiye'nin dil ve üslup sorunu
İsmail Hakkı AKKİRAZ
Allah rahmet eylesin
Mustafa YILDIRIM
Sessiz çığlık
Burak KILLIOĞLU
Yorgun…
Şakir TARIM
İslam âlemi oyunları nasıl bozar?
İsmail KILLIOĞLU
Bütüncül bakabilmek-2
İbrahim VELİ
Kolaylaştırmak ve müjdelemek için “ilk adım”!
Abdülkadir ÖZKAN
Söylenmedik söz yok diye susmak gerekmez
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz