28 Sevval 1438 | 22 Temmuz 2017
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
10/07/2014 - 19:23
Mustafa GEÇER
"Günümüzde bir ülkenin zulme karşı olabilmesi
için tam bağımsız olması gerekir. Bunu sağlayacak
programı bulunan bir yönetimi iktidara taşımamız lazım."
 
Gazze’de yine katliam! Siyonist devlet, bir bahane bulup terör faaliyetlerine devam ediyor.
Medeniyet coğrafyamız kan gölü, savaş, katliam, ortalık toz duman, çığlık, çaresizlik, yoksulluk, açlık, kimsesizlik, sahipsizlik almış başını gidiyor. Dünya sağır, merhametsiz, ilgisiz, suskun…
Bu zulümleri kim, kimler yapıyor? Niçin yapıyor?
Batılı sömürgeci güçler; ABD, AB, Fransa, İngiltere, Almanya, İspanya, Portekiz, Hollanda, Belçika, bunların patronu İsrail.
Doğulu güçler; Rusya, Çin, Hindistan, Myanmar, Filipinler.
İslam ülkelerinin daha önce çizdikleri sınırlarını güncellemek istiyorlar. Günümüzdeki çıkarları için şartlara uydurmak istiyorlar. Ülkeleri bölerek, parçalayarak, birlik olmalarını önleyerek, kendi küresel çıkarlarına uygun kurdukları dünya denge ve statüsünü değiştirici bir güç olmalarını önlemek, onları ezmek, bütün maddi-manevi kaynaklarını sömürmek amacındalar. Faaliyet alanları sahipsiz kalmış İslam coğrafyası. Kendileri için tehdit gördükleri Müslümanları ve İslam’ı yeryüzünden silmek öncelikli işlerin başında geliyor. Bu zulümlere Müslümanlar karşı koymaya çalıştıklarından, öncelikle Müslümanların ve İslam’ın yok edilmesi, kapitalizmle sentezlenmiş haçlı ruhunun öncelikli işlerinden. İslam’ın doğuşu ile, İslam’ı ve Müslümanları yok etme mücadelesini, insanlığa, ahlaka, hakka, hukuka aykırı, hiçbir insani kural tanımadan yürütüyorlar.
 
Sömürgeci istilaların başladığı 19.yüzyıldan itibaren İslam ülkelerini kimler yönetiyor ?
 
Milletinin değer ve kimliğini temsil etmeyen yöneticiler, kimi temsil ediyor, nerede duruyorlar, ne yapıyorlar? Ne yapabilirler? Bu sorulara verilecek cevap, ortaya çıkan neticelerin nedenlerini ortaya koyacak tek açıklama olacaktır! Onun için bu sorulara cevap bulmadan çözüm üretemeyiz. Kendi milletini temsil noktasında olmuş, halkı Müslüman ülke yöneticilerine 200 yıldan bun yana pek şahit olunmamıştır. Milletini temsil etmek isteyenler de, demokrasiyi ve laikliği koruma adına kısa sürede alaşağı edilmiştir.
 
Duruşları, müstekbirlerin himmet ve merhametine sığınmak ve onların safında yer alarak güya sefil hayatlarını ve halklarını tehlikeden korumak olmuştur. Kısaca teslimiyeti en emin yol olarak görmüşlerdir, olmayan haysiyet ve onurlarını kaybetmek pahasına.  Efendilerinin tasma niyetine taktığı nişan ve madalyaları şeref olarak taşırlar.
Başka ? Başka bir şey yapmamışlar ve de yapamazlar.                                                                                                                              
Müslüman halk ne yapar?
Kurdukları yardım kuruluşları aracılığı ile zulme uğramış, yaralanmış, öldürülmüş  kardeşlerine, kefen, gazlı bez, serum, su, çocuk bezi, battaniye, kullanılmamış ilaç artıklarını gönderirler. 
Ah vah çeker, dua ederler. Sebebi ortadan kaldıracak bir şey yapma güçleri yoktur.
 
Bir daha ayağa kalkma mecalimiz kalmasın diye, Haçlı Siyonist ittifakı, güçleri coğrafyamıza son darbelerini indiriyorlar. Hem de, İslam kardeşliği unutturulmuş, birbirlerine düşman ettikleri Müslümanları birbirlerine kırdırarak. Faturayı da İslam’a ve Müslümanlara  kesmek için bir takım “İslamcı terör örgütü” dedikleri örgütler peydahlıyor, onların eli ile veya özel eğitilmiş operasyon güçleri ile yaptıkları sabotajları, terör faaliyetleri, masum insanlara yönelik şiddet ve katliamları  onların hesabına borç kaydediyorlar. Kendileri dünyayı küresel terörden temizleme gibi insanlık ve dünya için kutsal bir görevi yerine getirmiş oluyorlar. Kaybeden Müslümanlar, töhmet altında bırakılan İslam. Kendi terörleri, katliamları kahramanlık ve insancıl amaca yönelik kutsal bir faaliyet ve fedakârlık, ülkeleri işgal edilmiş, canlarına, namuslarına, kutsallarına tasallut ettikleri yoksul Müslümanların çığlığı, debelenmesi, onlara karşı koymaya çalışmaları terör faaliyeti olarak dünya kamuoyuna dikte ettiriyorlar.
 
İsrail’de üç  Yahudi gencin kaçırılıp ölü bulunması üzerine, katil İsrail yöneticileri, olayın faillerini bulma yerine intikam için, ilkel kolektif cezalandırma  anlayışı ile Filistin de sivil yerleşim yerlerini hedef gözetmeksizin  en gelişmiş silahlarla bombalıyor. İhtiyar, kadın, çocuk, hayvan demeden katliam yapıyor. Ekin tarlalarını, bahçeleri imha ediyor. Bu zulüm ve katliama karşı direnen, nefsi müdafaa yapan insanlar, terörist sınıfına sokuluyor.  Dünya barışı için tehdit iftirası ile dünyanın gözü önünde yok ediliyorlar.
 
Bu olaylar karşısında İslam ülkeleri yöneticileri ne yapıyorlar?
Bir balina için dünyayı ayağa kaldıran; Yeşiller, Uluslararası insan hakları kuruluşları, Birleşmiş Milletler, barış ve demokrasi havarileri ne yapıyorlar? İslam İşbirliğin Teşkilatı, Arap Birliği ne yapıyor?
 
Yapılan katliamlar vakayı adiyeden, sıradan bir işmiş gibi seyrediliyor, İsrail’in güvenlik meselesi olarak  bakıyorlar bu insanlık suçuna.
 
Biz ne yapabiliyoruz? Gazlı bez, serum, çocuk bezi gönderiyoruz. Kullanmadığımız eski giyeceklerimizi gönderip gönül ve vicdanımızı tatmine çalışıyor, onların safında yer alan yöneticilere oy vermeye devam ediyoruz. Süfli emellerimiz için, oy verdiğimiz belediye ile iyi ilişki kurup, yapacağımız binaya birkaç kat daha imar alabilmek, bir kaçak kat atabilmek, tarım arazilerimizi imara sokarak kolay yoldan rant elde etmek, hemen bir şirket kurup tanıdıklar aracılığı ile ihale almak, çocuklarımızı işe yerleştirebilmek, bir üniversitede bir kürsü, devlette bir makam kapmak gibi daha mühim işlerimiz var.
 
İslam ülkeleri yöneticileri, müttefikleri olan müstekbirleri rahatsız etmeyecek işlerle meşgul.
Tüketim malları üretimi ile çok katlı binalar yapmakla, makyajlama, galvenizleme ile milletin gözünü boyayıp, dostlarının küresel sömürü plan ve politikalarına ters düşmeme dikkat ve titizliği ile seçmenden oy almaya, iktidarlarını sürdürmeye çalışıyorlar.
 
Bu gidişin sonu hüsran olmuştur daha da olacaktır, Allah korusun. Sadece bu dünyada değil ahirette de hüsrandır beyler. Kendimizi aldatmayalım.
Ne yapmak lazım? İşe nereden başlamak lazım ?
En son yapılacak işten değil, başta yapılacak işten başlamak lazım. Bunu Merhum Erbakan Hoca “Ağır sanayi hamlesi” diye başlatmıştı. Fırsat vermediler. Halk da, rahatım bozulur diye destek olmadı.
 
Günümüzde bir ülkenin zulme karşı olabilmesi için tam bağımsız olması gerekir. Bunu sağlayacak programı bulunan bir yönetimi iktidara taşımamız lazım. Bugün için bunu sağlayacak iktidar, Milli Görüş iktidarından başkası gözükmüyor.  ABD’nin, AB’nin yedeğinde bir rota takibi ile varmamız gereken hedefe asla varamayız. Böyle giderse ancak onların hedefine varırız ki, bu yolun bizler için, mazlumlar için çıkmaz sokak olduğu yıllardan bu yana tecrübeyle sabittir. Batıyı takipte ısrar, bizi kurtuluşa götüremez. Bu ısrar sefalet ve köleliğin devamı demektir.
 
Tam bağımsızlık için sanayileşmek ve teknoloji üretir hale gelmek gerekir.
 
Bütün kalkınmış ülkeler sanayileşerek, fabrika yapan fabrikalar kurarak kalkınmıştır. Diğer işler sanayileştikten sonra yapılacak işler sıralamasında yapılacaktır. Makarna, meşrubat, şampuan, çiğköfte üreterek, çok katlı bina yaparak, beş yıldızlı oteller yaparak kalkınmak ve bağımsızlık sağlamak, haksızlıklar karşısında kendimizi korumak mümkün değildir.
 
Stratejik yatırım ve üretim yapmıyorsan, yapanlara boyun bükmek zorundasın.
İletişim ve teknolojileri, metalürji sanayii, silah ve teknolojileri, makine sanayii, elektronik devre elementleri, mercek, rulman, motor, takım tezgâhları, güç aktarma organları, nükleer teknoloji, ilaç sanayii, tohum, ara malı, yatırım malı, hammadde, enerjide dışa bağımlı isen, dünyada gelişen olaylara ancak seyirci kalabilir, dostlarınız (!) kızmazsa bir kınama yayınlayabilirsin. Bu sırada zalimler zulüm ve katliamlarına devam eder. Sen, onların talebi olursa sadece  onların projelerinde sana verilen rolü oynarsın. İşe makarna yapmaktan, şampuan yapmaktan, çok katlı bina yapmaktan değil, ağır sanayiden başlamak gerekir.Nasıl yapacaksın?
 
Özel sektör teşvik edilerek, onların bu yatırımı karlı bulmayıp yapmak istememeleri halinde yapılmayan yatırımları bizzat devlet yatırımı ile yaparak yatırım malları üretimine geçilmelidir.
 
Kendi makinalarını, silahını, ilacını, uydunu, nükleer santralini, tohumunu kendin üretir hale gelerek dışa bağımlılıktan, dışarıdan emir almaktan kurtulup tam bağımsız bir ülke olarak varlığını hissettirip, dünyada gelişen olaylara vaziyet edebilirsin.
 
ABD’den silah, İsrail’den iletişim araçları ve tohum alarak onların zulmüne karşı koyamazsın.
Bu anlattıklarımızı herkes biliyor da, yapmaya cesaret edemiyorlar.
Bunun için bir babayiğit aranıyor. Aslında babayiğit te var. Milli Görüş kadroları. 
 
Allahû teâlâ, mazlum Müslümanların ve tüm mazlum insanların yardımcısı olsun!
 
 
YORUMLAR
Akın ipek 11-07-2014, 09:17:29
onlar uyur
 
Emine Doğru 14-07-2014, 07:43:37
Allah ümmetin yöneticilerine basiret, feraset, dirayet versin. Ne acı ne acı.
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
14/02/2017 - 14:47 TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
23/12/2016 - 12:03 ÜLKEMİZİN ÜYE YAPILDIĞI BÖLGESEL VE ULUSLARARASI KURULUŞLARLA İLİŞKİLERİ…
14/11/2016 - 13:59 KASABINA AŞIK KOYUN
24/10/2016 - 15:41 MUSUL HAREKÂTININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
11/10/2016 - 18:11 KANDİL’E YAĞI KİM KOYUYOR ?
29/09/2016 - 11:37 EĞİTİM VE TERSİNE DEVŞİRME
05/09/2016 - 17:52 III.BİNYIL HAÇLI SAAVAŞLARI
15/08/2016 - 10:31 BAŞIMIZA GELENLER
03/08/2016 - 15:56 15 TEMMUZ DARBE SONRASI
19/07/2016 - 16:50 15 TEMMUZ 2016 DARBE TEŞEBBÜSÜ
04/07/2016 - 13:04 İLERİ GİDİŞ Mİ GERİ DÖNÜŞ MÜ?
11/06/2016 - 10:43 DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
27/05/2016 - 18:00 IŞİD’İN SON KULLANMA TARİHİ BİTTİ Mİ?
16/05/2016 - 16:29 LAİKLİK NE İŞE YARAR? -II-
10/05/2016 - 10:50 LAİKLİK NEDİR NE İŞE YARAR ? -I-
25/04/2016 - 21:04 BATI DUYARLILIĞI
08/04/2016 - 09:30 NEREYE GİDİYORUZ ?
29/03/2016 - 11:10 KONSOLOS EFENDİLERİN ADALET HASSASİYETİ
14/03/2016 - 17:31 NESLİMİZ PAGANİZM TEHDİDİ ALTINDA
26/02/2016 - 11:29 TRİBÜNDE SEYİRCİ OLMAK
16/02/2016 - 16:39 ANAYASA TARTIŞMASI -2
02/02/2016 - 19:30 ANAYASA TARTIŞMASI -1
15/01/2016 - 23:09 TÜRKİYE’DE TERÖRÜN KAYNAĞI
05/01/2016 - 11:39 MUSUL SORUNU
30/12/2015 - 14:19 KANAL İSTANBUL RANTI
21/12/2015 - 15:11 AKP İKTİDARLARI’NIN İSRAİL İLİŞKİLERİ
14/12/2015 - 10:12 IRAK BİZE IRAK DEĞİL
02/12/2015 - 12:17 BÖLGEMİZDE SON GELİŞMELER
23/11/2015 - 10:56 RUSYA’NIN IŞİD HEVESİ
14/11/2015 - 10:28 SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
27/10/2015 - 17:06 DEVLET EL DEĞİŞTİRİYOR...
18/10/2015 - 17:00 KAMPLAŞMA KİMLERİN İŞİNE YARAR ?
04/10/2015 - 20:15 TERÖRE KARŞI KÜRESEL İŞBİRLİĞİ
21/09/2015 - 12:44 YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
10/09/2015 - 12:37 YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE
31/08/2015 - 18:25 ÇÖZÜM SÜRECİ OYALANMASI VE ÇÖZÜM
21/08/2015 - 11:55 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE TERÖR
08/08/2015 - 13:22 CHP VE TERÖR
13/07/2015 - 03:55 İSLAM COĞRAFYASI VE TÜRKİYE'DE KİMLİK İNŞAASI
05/07/2015 - 22:43 BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
29/06/2015 - 00:49 HİÇ BİRİ TEMİZLİKTEN SÖZ EDEMEZ!
23/06/2015 - 11:20 HAÇLI SAVAŞLARI SÜRÜYOR…
15/06/2015 - 11:27 UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR
09/06/2015 - 10:05 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ
01/06/2015 - 13:05 EY MİLLET UYAN-2
25/05/2015 - 14:01 EY MİLLET UYAN, İYİ YÖNETİLMİYORUZ-1
12/05/2015 - 14:49 7 HAZİRANDA YİNE SEÇİM VAR
05/05/2015 - 11:56 TARİHE GEÇMİŞ KATLİAM VE SOYKIRIMLAR -2 (Kızılderili Soykırımı)
30/04/2015 - 10:41 Tarihe Geçmiş Katliam Ve Soykırımlar (Endülüs Soykırımı)
15/04/2015 - 11:29 DÜNYADA SOYKIRIM MUCİTLERİ
07/04/2015 - 15:29 FAİL, ÜST AKIL İSE SİZ NE AKILSINIZ?
01/04/2015 - 12:57 BU NE REZİLLİK, NE KEPAZELİK, NE MÜTTEHEMLİK?
25/03/2015 - 14:54 TEPEDE YETKİ KAVGASI MI?
12/03/2015 - 11:20 EKONOMİ CEPHESİNDE DEĞİŞEN BİRŞEY YOK
04/03/2015 - 10:55 ERBAKAN'I ANLAMAK...
24/02/2015 - 11:15 BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
10/02/2015 - 09:50 TÜRKİYE HANGİ ZEMİN ÜZERİNDE YÜKSELECEK?
02/02/2015 - 16:21 YÖNETMEK YA DA YÖNETİLMEK
27/01/2015 - 11:02 İSLAM ÜLKELERİ BARIŞ GÜCÜ ACİLEN KURULMALIDIR
20/01/2015 - 15:40 BLACKWATER TERÖR ÖRGÜTÜ
13/01/2015 - 18:21 TERÖR KİMİN İŞİNE YARAR ?
07/01/2015 - 11:37 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VII
01/01/2015 - 12:08 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VI
22/12/2014 - 21:25 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-V
16/12/2014 - 10:27 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-IV
09/12/2014 - 17:15 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-III
02/12/2014 - 11:45 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-II
25/11/2014 - 11:43 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-1
13/11/2014 - 16:13 YENİ DÜNYA DÜZENİ VE MESCİD-İ AKSA
04/11/2014 - 13:20 KAMU DÜZENİ
28/10/2014 - 14:50 KULLUK SÖZLEŞMESİ
16/10/2014 - 11:30 KAMU MALLARININ SATIŞI
07/10/2014 - 23:45 KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
29/09/2014 - 16:45 IŞİD SAVAŞI VE TÜRKİYE’NİN DURUŞU
21/09/2014 - 23:48 IŞİD ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR
09/09/2014 - 09:30 BÜTÜN BUNLARI IŞİD Mİ YAPIYOR?
19/08/2014 - 16:15 BU DÜZENİN ÜRETTİĞİ İNSAN YAPISI
12/08/2014 - 10:20 ÇAN KAYA!
28/07/2014 - 00:04 HANİ BAHAR GELMİŞTİ?
20/07/2014 - 20:27 GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
10/07/2014 - 19:23 İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
02/07/2014 - 15:45 NEREDEN NEREYE ?
24/06/2014 - 13:59 FİTNE ATEŞİ
07/06/2014 - 16:08 DEMOKRASİ, DİKTATÖRLERİN MEŞRUİYET ARACI MI ?
30/05/2014 - 18:20 23. ULUSLARARASI MÜSLÜMAN TOPLULUKLAR BİRLİĞİ TOPLANTISI
21/05/2014 - 10:15 BİR MUSİBET Mİ, BİN NASİHAT MI?
12/05/2014 - 01:32 BİRLİK VE BERABERLİK
08/05/2014 - 11:18 10.YIL DA TV5
28/04/2014 - 10:28 SEÇİM KAVGASI
22/04/2014 - 10:54 MEDYA ÇILGINLIĞI
14/04/2014 - 13:00 DEMOKRASİNİN BEDELİ
07/04/2014 - 01:30 ÇARLIK RUSYASI YENİDEN
01/04/2014 - 09:55 KOKPİTTE OTURANLAR
24/03/2014 - 10:31 SİYASİ TERCİH VE SORUMLULUK
17/03/2014 - 11:00 DEĞİŞİMİN CAZİBESİ
10/03/2014 - 10:00 SİYASİ CİNNET HALİ
02/03/2014 - 23.55 FİİLİ İŞGALLER YENİDEN BAŞLADI
24/02/2014 - 11:30 ÜÇÜNCÜ VEFAT YILINDA ERBAKANI ANLAMAK
17/02/2014 - 08:10 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-3
10/02/2014 - 11:00 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-2
01/02/2014 - 17:30 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-1
26/01/2014 - 23:45 17 ARALIK DIŞ ODAKLAR VE OYUNCULAR
17/01/2014 - 12:15 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-2
09/01/2014 - 13:00 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-1
31/12/2013 - 12:00 BU İŞ HÜKÜMETİ VE CEMAATİ AŞAR!
23/12/2013 - 13:00 AB MACERASI:GÖNÜLLÜ ESARET-5
16/12/2013 - 15:47 AB MACERASI-GÖNÜLLÜ ESARET-4
05/12/2013 - 16:00 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-3 BÖLÜM
23/11/2013 - 15:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET- 2
15/11/2013 - 20:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-1
29/10/2013 - 13:39 TEFECİLİK MEDENİYETİ!
14/10/2013 - 13:22 TOPLUMSAL SORUNLARIMIZ VE ÇÖZÜM REFERANSLARI
05/10/2013 - 14:49 28 ŞUBAT SANIKLARI VE MAĞDURLARI
26/09/2013 - 16:25 DEMOKRASİNİN NAMUSU
27/08/2013 - 13:00 KATİLDEN HİMMET BEKLEMEK
18/08/2013 - 15:11 GÜÇ BENDE O HALDE HAKLIYIM
03/08/2013 - 07:49 DİN SAVAŞLARI
23/07/2013 - 09:20 ÖRTÜLÜ İŞGAL
12/07/2013 - 15:40 MISIR VE DEMOKRASİ
03/07/2013 - 20:21 MURSİ DİRENMELİDİR !
24/06/2013 - 18:56 BÖLGE BARIŞI GÜÇLÜ TÜRKİYEDEN GEÇER
13/06/2013 - 19:26 CAMİ VERGİSİ
04/06/2013 - 20:24 HOŞAFIN YAĞI KESİLDİ!
23/05/2013 - 15:34 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE AYRIMCILIK
10/05/2013 - 16:51 ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE İSRAİL
30/04/2013 - 19:29 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-2
24/04/2013 - 18:25 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-1
09/04/2013 - 17:54 KAN DAVASI -2
30/03/2013 - 22:14 KAN DAVASI-1
20/03/2013 - 22:54 SERBEST TİCARET ANTLAŞMALARI (LAISSEZ FAIRE-LAISSEZ PASSER)
10/03/2013 - 18:29 YENİDEN RANT EKONOMİSİNE DÖNÜŞ
01/03/2013 - 15:26 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -3
25/02/2013 - 17:33 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -2-
20/02/2013 - 12:05 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -1-
12/02/2013 - 12:14 MEDENİYET SORUNU
30/01/2013 - 15:36 HABABAM SINIFI
15/01/2013 - 16:20 YENİDEN İŞGAL VE SÖMÜRGECİLİK
10/01/2013 - 14:30 GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALIR
01/01/2013 - 15:22 KENDİSİ RUS MOTORU AMERİKAN ÜRETİMİ TÜRK
20/12/2012 - 17:26 YILBAŞI NOEL MİLLİ PİYANGO
09/12/2012 - 20:17 Cumhuriyetin Kazanımları!
26/11/2012 - 14:33 Küresel Güç Dengeleri Değişiyor
15/11/2012 - 15:40 İslam Ülkelerinin Kurduğu Teşekküller Neden Etkin Değil?
06/11/2012 - 16:41 Müslüman Duyarlılığı
23/10/2012 - 00,11 Kurban Bayramı Mübarek Olsun
17/10/2012 - 17:53 İçki Reklamları ve Anayasa
09/10/2012 - 23:24 Suriye'ye Müdahale Kimin İşine Yarar?
01/10/2012 - 17:33 Görünen İran
19/09/2012 - 00:01 Müslümanın Talep Ve Beklentileri
11/09/2012 - 19:43 Türkiyenin Borç Faizi ve Yabancılara Toprak Satışı
28/08/2012 - 16:06 DÜNYA PETROLLERİNİ SÖMÜRENLER
23/08/2012 - 00:44 PKK'NIN İDEOLOJİK KİMLİĞİ
14/08/2012 - 12:18 Nizam İthalatı
04/08/2012 - 14:55 Küresel Bataklık
25/07/2012 - 13:00 Sahibinden Satılık Partiler 2
20/07/2012 - 14:43 Sahibinden Satılık Partiler 1
09/07/2012 - 08:55 Taksim Meydanının Silüeti
02/07/2012 - 09:30 Milleti Aptal Yerine Koymayın
25/06/2012 - 17:15 TÜRKİYE BÖLGEDE YALNIZLIĞA SÜRÜKLENİYOR
18/06/2012 - 17:15 Anayasa mı ? Babayasa mı ?
11/06/2012 - 10:46 ALKOL, EŞCİNSELLİK, FUHUŞ VE KÜRTAJ
05/06/2012 - 13:45 Büyük Ortadoğu Projesi'nde Türkiye'nin Rolü
29/05/2012 - 11:45 Saf Tutmak
21/05/2012 - 10:00 Dünya'da ve Türkiye'de Neo Kapitalizm-2
14/05/2012 - 17:33 Dünya'da ve Türkiye'de Neo-Kapitalizm 1
08/05/2012 - 13:28 Nerede Duruyoruz ?
28/04/2012 - 12:37 Kalkınmamızın Ayak Bağları
 
20 Temmuz yeniden doğuştur
Adalet Bakanı Bozdağ'dan 'tek tip kıyafet' açıklaması
Allah’a şükür salâlar galip geldi
Darbenin üssüne yürüyoruz
Karamollaoğlu: Akla ziyan bir tutuklama
Suudi Arabistan'dan Katar açıklaması
Avusturya'dan Zeybekci'ye giriş yasağı
Başbakan Yıldırım: 'Sağlık olsun Türkiye Kıbrıs için elinden geleni yaptı'
BBP'den Adalet Yürüyüşü mitingi kararı
EN ÇOK
Yazarlar
Mustafa İŞCAN
SGK ve 15 Temmuz gazilerinin hakları
Atilla MEHDİGİL
Kral çıplaak! Kral çıplaak! Kral çıplaak!
Mustafa KAYA
Şimdi Daha da Dikkatli Olma Zamanı
Hayati OTYAKMAZ
"Erkekler gibi savaşamadın, bari oturup kadınlar gibi ağla"
Şeref KAÇMAZ
NORM-ALLEŞ(m)İ – YORUM
Ekrem ŞAMA
15 Temmuz programları
Feyzullah AYDOĞAN
YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE’NİN İNŞA POLİTİKALARI
İshak BEYAZAY
Ah köylüm vah köylüm
Mustafa GEÇER
TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
Mustafa BİLGEN
Hz PEYGAMBER (s.a.v.)’İN SİYASETÇİYE ÖĞÜTLERİ
Uzm.Dr. Ali AYDIN
Soğuk Parmaklar Hangi Hastalıklarda Görülür
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
En Kârlı Ticaret
Ali Haydar HAKSAL
İnsanın Tükendiği Zamanlar
Abdullah AKÇAY
Düşünmek herkese iyi gelecek !..
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
“Batı Cephesi”ndeEvanjelik Çatlamalar!
Zeki CEYHAN
Kabinede yenilik!
Mevlüt ÖZCAN
Sihir ve büyü helak eder
Mahmut TOPTAŞ
Şeytana cennetin yolu sorulmaz
Prof.Dr.Ata ATUN
Anastasiadis’in politik iflası
Prof. Dr. Burhanettin Can
İslâm Coğrafyası ve “Kaostan Kaynaklanan Düzen”
İsmail Hakkı AKKİRAZ
Fitneler ve darbeler
Mustafa YILDIRIM
Yaş yetmiş hâlâ emekli olamamış
Burak KILLIOĞLU
Pişkin…
Şakir TARIM
Kudüs ve Filistin için ümitler yeşerdi
İsmail KILLIOĞLU
İnsana bakmak
İbrahim VELİ
Saadet similasyonu
Abdülkadir ÖZKAN
Terör örgütlerinin arkasındakileri bilmeyen kalmadı
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz