6 Recep 1439 | 23 Mart 2018
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
MAKALELER
DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
11/06/2016 - 10:43
Mustafa GEÇER
"Demek ki Türk kökenli olmak yetmiyor. Türkiye’yi ve Müslüman
halkları emperyalist saldırı, işgal ve ihanetlerden korumak için
Müslüman kimliğimizi de korumak gerekiyor."
Hükümetin tam da “AB ile anlaştık, dokuz şartı yerine getirdiğimizde Haziran 2016’da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vizeler kalkacak” nakaratlarının tekrarlandığı bir sırada AB ülkelerinden ve ABD’den Türkiye aleyhine salvolar hızlanarak gelmeye başladı…Haziran'ın 2’ sinde Almanya federal meclisine Ermeni tasarısı geldi ve bir ret, bir çekimser oyla 1915 Ermeni isyanları ve tehciri, müttefikimiz(!) Almanya tarafından “soykırım” olarak kabul edildi…Türkiye hükümeti,  bırakalım vize kaldırılmasını neredeyse adına bakanlık kurulan AB’den vazgeçme eşiğine getirildi. Türkiye aleyhine karar üstüne kararlar alınıyor.  İngiltere Maliye Bakanı G. Osborne, “Ben sağ oldukça Türkiye AB ye giremez” diyebiliyor. Bir diğeri, bu iş 3000 yıl sürer demeye başladı. AB ile 1959’dan bu yana ilişkilerimize bakıldığında bir bildikleri var adamların.
IŞİD le savaşıyoruz bahanesi ile Haçlı savaşları sürüyor.
ABD, daha önceleri Türkiye ile kararlaştırdığı “Eğit Donat” işinden vaz geçti. PYD’yi terör listesinden çıkardı, onun silahlı kolu YPG’yi eğitip donatıyor. YPG’yi silahlandırıp, eğitip Türkiye’nin “kırmızı çizgim” dediği ve muhaliflerin nefes aldığı Halep’i ayakta tutan Fırat’ın batısına geçirdi. Türkiye, “ABD bizi aldattı, bu konuda bize söz vermişti, YPG Fırat’ın batısına geçmeyecekti” açıklamasını yaptı. ABD; durumu yumuşatmak için, “Bölge IŞİD’den temizlenince YPG geri çekilecek” açıklaması yaptı.  Demek ki  yöneticilerimiz tarafından, “stratejik ortak, kadim dostumuz ve müttefikimiz” ifadeleri ile beraber anılan ABD nezdinde işlerine geldiğinde PYD kadar etkinliğimiz ve önemimiz yoktur.
1945’ten sonra “Komünizmi dünyadan sileceğim” diyen ABD ve müttefikleri şimdi dünkü düşmanları komünistlerle iş tutmuş Müslümanları  ve İslam’ı yeryüzünden silmeye çalışıyor.
Her gün, Irakta, Suriye’de, Sudan’da, Nijerya’da, Nijer’de, Çad’da, Kafkasya’da, Afganistan’da, Türkistan’da, Tacikistan’da, Myanmar’da, Arakan’da, Somali’de, Yemen’de, Bangladeş’te, dünyanın çeşitli yerlerinde yüzbinlerce masum Müslüman; Esed, İran, PYD, PKK, Rusya, ABD ve müttefik güçleri ve kukla, taşeron terör örgütleri tarafından  yok ediliyor.
“Barış” diyen çok ama barış yapan yok! 
Komünisti, Kapitalisti, Hıristiyan’ı, Müslüman ülke yönetimleri bir olmuş Müslüman kanı döküyor, şehirleri harabeye çeviriyorlar. İslam dünyası birlik olamıyor, darmadağınık, Haçlı-Siyonist akbabaların insafına terkedilmiş. Coğrafyamız; fiziki, ekonomik, sosyal, siyasi her yönden yerle bir ediliyor. “Medeniyetler Çatışması” denen bu olsa gerek. Türkiye’nin Suriye ve diğer komşularla ilişkileri ve politikaları belirsiz ve değişken. Her şey ABD’ye havale edilmiş, onun ağzına bakılıyor. O işine gelene bakıyor. Türkiye’nin bağımsız politika üretme gücü ve kabiliyeti yüz yıllardır dumura uğratılmış. Şimdi postu AB’ ye atmayı kurtuluş biliyor. Onlar, Türkiye’den daha çok taviz koparmak için oyalıyor, terörü destekleyip ülkemizi karıştırıyorlar.  Irak , Suriye, Kıbrısta kırmızı çizgilerimizi takan yok.  Sürekli geri adım atılıyor.
Fırat’ın batısından vazgeçildi. Bu beklenen bir şeydi. Türkiye onun için geçen yıl Suriye sınırına beton duvar örmeye başladı. Bu durum düşmanın sınıra dayanacağının bilinen bir işaretiydi. Şimdi sırlarımızın korunması derdine düşüldü. PYD’ye, IŞİD’e , “Sınıra yaklaşma vururum” deniyor. Kilis’e, Hatay’a kimden geldiği bilinmeyen füzeler, top ve uçaksavar mermileri düşüp can alıyor. Fırtına obüsleri karşı tarafa atışlar yapıyor.  “Angajman kuralları çerçevesinde  IŞİD mevzilerine misli ile cevap verildi” deyip Suriye tarafına  birkaç top mermisi gönderiliyor. Kuzey Irakta’ki  Kandil ve diğer PKK kamplarına hava harekatı düzenlenip “PKK mevzilerini yerle bir ettik” haberleri yayılıyor. Bu yeni bir şey değil, bu kampları ve mevzileri 1980’den bu yana yapılan sınır ötesi harekat ve operasyonlarla hep vurduğumuz söyleniyor. Ne hikmetse halen kamplar ayakta ve Türkiye’ye karşı kullanılıyor. PKK’nın sığınak, eğitim ve lojistik üssü olmaya devam ediyor.
1876 yılından bu yana Haçlı ve Siyonist, akbabaların peşinden gidiliyor. Onlarla ittifaklar kuruluyor. Onlara imrenilip onlar gibi olunmak için her çalışma yapılıyor. Oysa biz onlar gibi olamayız. Olursak eğer biz olmaktan çıkar, yok olur, onlar oluruz. Geldiğimiz nokta ortada.
Alman Meclisinde Yeşiller partisinin üstelik Türk(!) kökenli diye Batıcı gazetelerin yere göğe sığdıramadığı Yeşiller Partisi eş başkanı Cem Özdemir’in verdiği Ermeni Tasarısı diğer Türk(!) kökenli 11 milletvekilinin de tam desteği ile bir ret, bir çekimser oyla kabul ediliyor. Bu Türk(!) kökenli şahıslar, tam olarak Batılılaşmış aydın Türk(!) modellerdir.
Bu ihanet olayında, Türkiye yöneticilerinin 200 yıldan beri kara sevdasını yaşadığı, uğruna imparatorluk ve tüm değerlerini feda ettiği, terk ettiği  Batılılaşma politika ve uygulamalarının sonucunu görüyoruz. AB yanlılarının bu adamlara kızmaya hakları yoktur. AB’ye aday olmakla aslında ustalıkla seçilerek milletvekili yapılmış bu kuklalar gibi olmak hedeflenmiyor mu? Bunlar gibi olmadığımızda AB’ye  girmek mümkün mü?
Bugün içinde olmaya can attığımız, sayısız stratejik ve ekonomik tavizler verdiğimiz AB’nin parlamentosu AP, daha önce “Ermeni soykırımı” iddialarını tanıyan bir kararı 1987’de kabul etmişti. Bununla yetinmedi, 16.4.2015, 1915 olaylarını “soykırım” olarak niteledi ve Türkiye’ye geçmişiyle yüzleşerek “tanıma” çağrısı yaptığı kararı ezici çoğunlukla kabul etti. Kabul edilen önergede "Avrupa Parlamentosu Papa Franciscus'un Ermeni soykırımının yüzüncü yılı hürmetine 12 Nisan'da barış ve uzlaşma ruhu içinde verdiği mesajı takdir etmektedir" ifadesi yer aldı. Kendilerinin kanlı geçmişleri ile yüzleşecek yüzleri dahi yok onun için dişlerini geçirdikleri ülkeleri iftira ve yalanlarla onlar için kendi uydurdukları geçmişleri ile yüzleşmeye zorluyorlar. Kendi katliamcı, sömürgeci geçmişlerini masum milletlere, Müslümanlara yamamak ikiyüzlülüğü ve ahlaksızlığı içindeler. Türkiye bu karara karşı, “Türkiye’yi bağlayıcılığı yoktur” dense de, Avrupa Birliğine girdiğimizde AP’nin bu kararını otomatik olarak Türkiye de kabul etmiş olacaktır. Bunun yanı sıra; 1915 Ermeni olaylarının resmî olarak Türkiye aleyhine soykırım olarak tanınmasını 2016 yılı itibariyle; Almanya, Arjantin, Avusturya, Belçika, Bolivya, Brezilya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Ermenistan, Fransa, Hollanda, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanada, Kıbrıs Rum Kesimi, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Paraguay, Polonya, Rusya, Slovakya, Suriye, Şili, Uruguay, Vatikan, Venezuela, Yunanistan olmak üzere 29 ülke, Amerika Birleşik Devletleri'nin 45 eyaletinin parlamentoları, kabul etmiştir. Bu ülkelere bakıldığında; Suriye ve Lübnan dışındakilerin hepsi Hristiyan ülkelerdir. Suriye ve Lübnan halkının kahir çoğunluğu Müslüman olmakla beraber  yönetimleri  Batı düşüncesini kabul etmiş  yöneticilerden oluşur. Alınan kararlar Türkiye’nin uluslararası itibarına yönelik  siyasi kararlardır. Temelinde “haçlı ruhu” yatmaktadır.
1914 yılı verilerine göre Osmanlı Devleti sınırları içinde  1.173. 422 Ermeni vatandaş yaşadığı, bir çoğunun ,Gürcistan ve bugünkü Ermenistan’la birlikte Fransa, ABD gibi ülkelere göçün devam ettiği bilinmektedir. 1914 yılından sonra yaşanan Ermeni göçü ile diğer ülkelere göçen Ermeni sayısı hesaplandığında bu rakama yakın olduğu görülür.
Osmanlıda, “Tebayı Sadıka” denen  Ermenilerin  Rusya ve  Batılı ülkelerin destek ve kışkırtmasıyla 840 yıl beraber sorunsuz yaşadığı millete karşı ayaklanarak  Türkiye’de çok miktarda kadın, çocuk, ihtiyar sivil Müslüman vatandaşı katlettiği bugün dahi yaşayan canlı tanıkları tarafından anlatılmaktadır. Müslümanlara Ermenilerin isyan, saldırı ve terör olayları ile başlayan iki halk arasındaki  bu iç çatışmalarda  Ermenilerden de öldürülenler olmuştur. Ancak devlet güçleri tarafından sistemli bir katliam olmamıştır. Bu sebeple devlet Ermeni yurttaşlar için zorunlu “tehcir kararı” alıp kısmen uygulamıştır.
Batının siyasileri, gazetecileri, yöneticileri, ateistleri, solcuları, komünistleri, yeşilleri, insan hakları savunucuları dahi Hıristiyanlığa veya herhangi bir dine mensup olmasalar da, olsalar da  çoğunluğu Haçlılığı bir ideoloji haline getirmişlerdir. “İdeolojik Haçlılar”ın çoğunluğu İslâm düşmanlığı güderler . Bu sebepten, ülkelerin kaynaklarını yağmalamak, rejim ve ideolojilerini yaymak için halen devam ettirdikleri, ayrımcılık, işgal ve katliamlarla kendi kaynaklarına göre 200 milyon civarında insanı yok etmişlerdir.
Haçlı savaşları,1.ve 2. Dünya savaşları, Endülüs, Filistin, Hindistan, Amerika’da Kızılderili soykırımları, Avustralya’da Aborjin, Tasmanya yerlileri soykırımı, Kırımda, Kafkasya’da, Afrika’da yaptıkları soykırımlarından hiç bahsetmezler. Çıkar ve sömürüleri için soykırım yetkisini kendilerinde görecek kadar insanlığını kaybetmiş, Müslümanların dilinde olmayan soykırım “Genocide” olarak ilk bu medeniyetin lügatinde yer almıştır. Devlet yapılanmalarında “Sömürgeler bakanlığı” kurmuşlardır. Bizdeki  batıcıların çoğunluğu ve İslam karşıtları Türk te olsa, Türkiye’de yaşayan başka etnik kökenlilerden de olsa   Haçlı ve Siyonist  mahfillerin yanında yer almaktadır. Türkiye’nin aleyhine, Türkiye üzerinden Müslümanların aleyhine alınan her karar, her politika, her iftira, her eylemin ve işlemin yanında yer almaktadırlar. Türkiye’yi güçsüzleştirmek, sürekli kendilerine muhtaç durumda bırakarak tavizler koparıp, siyasi emellerine ulaşmak istemektedirler. Bu alanda oldukça başarılar sağlamışlardır. Demek ki Türk kökenli olmak yetmiyor. Türkiye’yi ve Müslüman halkları emperyalist saldırı, işgal ve ihanetlerden korumak için Müslüman kimliğimizi de korumak gerekiyor. 
Burada aklımıza bir soru takılıyor. Acaba Ermeni meselesi Türkiye Cumhuriyeti Büyük Millet Meclisinde bir tasarı olarak gündeme gelse, kaç milletvekili “evet” oyu verir? Benim kanaatim Türk kökenli de olsa batıcı; seküler, materyalist, Laik, Marksist, Liberal düşünceleri kabul etmiş bu sebeple İslam’a ve Müslümanlara karşı olan birçok milletvekili Ermeniler lehine, Türkiye aleyhine “evet” oyu verirler. Çünkü kafaları ve mideleri Batıdan beslenmektedir. Kim kimden besleniyorsa onun kılıcını sallar. Yapılacak şey  Batıya  muhtaç olmayan güçlü bir Türkiye’nin inşası ve İslam ülkeleri arasında  her alanda bir birliğin kurulmasıdır. Aslında bu birlik hukuki manada merhum Erbakan Hoca tarafından kısa süre içinde D-8 ler diye kurulmuş, bu birlik daha sonra D-60’lar olacak “İslam Birliği” kurulacaktı. Buna iktidarın ömrü yetmedi, daha sonra iktidar olanlar ise bu birliği etkin hale getirmekten imtina edip katillerine sarılmayı tercih ettiler.  
Sonuçlar ortada.
Allah(c.c) Müslümanları ve tüm mazlumları muhafaza etsin! (Amin)                                                                                                                                                                                                         
YORUMLAR
şeker temizalay 12-06-2016, 00:49:54
bu güzel yazıya acizane ilave olarak şunu diyebilirizki...dünyayı büyük bir resim olarak uzaktan bir bakışla incelediğimizde ülkeleri idare eden halkalrı yazılı ve görsel medyayla sürü mantığıyla yönlendiren yapılanma başımızdaki idarecileride birinci derecede kendine hizmet ettirmektedir...bu durumda lafta değil özde tam ve gerçek milli yerli bir yapılşanmanın idareyi ele alması gerekiyor...elhamdülillah muallakta değiliz ömrünü bu gayeye adayarak bize bir dava bırakan Erbakan hocamızın yolundan canla başla gitmemiz gereklmektedir yol budur Allah cc bu yolun cihad şuuruyla devamını ve parlak neticelerini ümmeti muhamede göstersin...amin..
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
14/02/2017 - 14:47 TÜRKİYE’NİN BATILILAŞMA SORUNU
23/12/2016 - 12:03 ÜLKEMİZİN ÜYE YAPILDIĞI BÖLGESEL VE ULUSLARARASI KURULUŞLARLA İLİŞKİLERİ…
14/11/2016 - 13:59 KASABINA AŞIK KOYUN
24/10/2016 - 15:41 MUSUL HAREKÂTININ DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ
11/10/2016 - 18:11 KANDİL’E YAĞI KİM KOYUYOR ?
29/09/2016 - 11:37 EĞİTİM VE TERSİNE DEVŞİRME
05/09/2016 - 17:52 III.BİNYIL HAÇLI SAAVAŞLARI
15/08/2016 - 10:31 BAŞIMIZA GELENLER
03/08/2016 - 15:56 15 TEMMUZ DARBE SONRASI
19/07/2016 - 16:50 15 TEMMUZ 2016 DARBE TEŞEBBÜSÜ
04/07/2016 - 13:04 İLERİ GİDİŞ Mİ GERİ DÖNÜŞ MÜ?
11/06/2016 - 10:43 DOST ZANNEDİLENLERDEN YENEN KAZIKLAR !
27/05/2016 - 18:00 IŞİD’İN SON KULLANMA TARİHİ BİTTİ Mİ?
16/05/2016 - 16:29 LAİKLİK NE İŞE YARAR? -II-
10/05/2016 - 10:50 LAİKLİK NEDİR NE İŞE YARAR ? -I-
25/04/2016 - 21:04 BATI DUYARLILIĞI
08/04/2016 - 09:30 NEREYE GİDİYORUZ ?
29/03/2016 - 11:10 KONSOLOS EFENDİLERİN ADALET HASSASİYETİ
14/03/2016 - 17:31 NESLİMİZ PAGANİZM TEHDİDİ ALTINDA
26/02/2016 - 11:29 TRİBÜNDE SEYİRCİ OLMAK
16/02/2016 - 16:39 ANAYASA TARTIŞMASI -2
02/02/2016 - 19:30 ANAYASA TARTIŞMASI -1
15/01/2016 - 23:09 TÜRKİYE’DE TERÖRÜN KAYNAĞI
05/01/2016 - 11:39 MUSUL SORUNU
30/12/2015 - 14:19 KANAL İSTANBUL RANTI
21/12/2015 - 15:11 AKP İKTİDARLARI’NIN İSRAİL İLİŞKİLERİ
14/12/2015 - 10:12 IRAK BİZE IRAK DEĞİL
02/12/2015 - 12:17 BÖLGEMİZDE SON GELİŞMELER
23/11/2015 - 10:56 RUSYA’NIN IŞİD HEVESİ
14/11/2015 - 10:28 SİLAHLAR MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE DENENİYOR
27/10/2015 - 17:06 DEVLET EL DEĞİŞTİRİYOR...
18/10/2015 - 17:00 KAMPLAŞMA KİMLERİN İŞİNE YARAR ?
04/10/2015 - 20:15 TERÖRE KARŞI KÜRESEL İŞBİRLİĞİ
21/09/2015 - 12:44 YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE
10/09/2015 - 12:37 YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE
31/08/2015 - 18:25 ÇÖZÜM SÜRECİ OYALANMASI VE ÇÖZÜM
21/08/2015 - 11:55 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE TERÖR
08/08/2015 - 13:22 CHP VE TERÖR
13/07/2015 - 03:55 İSLAM COĞRAFYASI VE TÜRKİYE'DE KİMLİK İNŞAASI
05/07/2015 - 22:43 BÖLGEDE SUÇLU TÜRKİYE Mİ?
29/06/2015 - 00:49 HİÇ BİRİ TEMİZLİKTEN SÖZ EDEMEZ!
23/06/2015 - 11:20 HAÇLI SAVAŞLARI SÜRÜYOR…
15/06/2015 - 11:27 UFUKTA ERKEN SEÇİM VAR
09/06/2015 - 10:05 7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİ
01/06/2015 - 13:05 EY MİLLET UYAN-2
25/05/2015 - 14:01 EY MİLLET UYAN, İYİ YÖNETİLMİYORUZ-1
12/05/2015 - 14:49 7 HAZİRANDA YİNE SEÇİM VAR
05/05/2015 - 11:56 TARİHE GEÇMİŞ KATLİAM VE SOYKIRIMLAR -2 (Kızılderili Soykırımı)
30/04/2015 - 10:41 Tarihe Geçmiş Katliam Ve Soykırımlar (Endülüs Soykırımı)
15/04/2015 - 11:29 DÜNYADA SOYKIRIM MUCİTLERİ
07/04/2015 - 15:29 FAİL, ÜST AKIL İSE SİZ NE AKILSINIZ?
01/04/2015 - 12:57 BU NE REZİLLİK, NE KEPAZELİK, NE MÜTTEHEMLİK?
25/03/2015 - 14:54 TEPEDE YETKİ KAVGASI MI?
12/03/2015 - 11:20 EKONOMİ CEPHESİNDE DEĞİŞEN BİRŞEY YOK
04/03/2015 - 10:55 ERBAKAN'I ANLAMAK...
24/02/2015 - 11:15 BU CADDE ÇIKMAZ SOKAK!
10/02/2015 - 09:50 TÜRKİYE HANGİ ZEMİN ÜZERİNDE YÜKSELECEK?
02/02/2015 - 16:21 YÖNETMEK YA DA YÖNETİLMEK
27/01/2015 - 11:02 İSLAM ÜLKELERİ BARIŞ GÜCÜ ACİLEN KURULMALIDIR
20/01/2015 - 15:40 BLACKWATER TERÖR ÖRGÜTÜ
13/01/2015 - 18:21 TERÖR KİMİN İŞİNE YARAR ?
07/01/2015 - 11:37 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VII
01/01/2015 - 12:08 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-VI
22/12/2014 - 21:25 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-V
16/12/2014 - 10:27 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-IV
09/12/2014 - 17:15 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-III
02/12/2014 - 11:45 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-II
25/11/2014 - 11:43 GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE TÜRK-KÜRT İLİŞKİLERİ-1
13/11/2014 - 16:13 YENİ DÜNYA DÜZENİ VE MESCİD-İ AKSA
04/11/2014 - 13:20 KAMU DÜZENİ
28/10/2014 - 14:50 KULLUK SÖZLEŞMESİ
16/10/2014 - 11:30 KAMU MALLARININ SATIŞI
07/10/2014 - 23:45 KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!
29/09/2014 - 16:45 IŞİD SAVAŞI VE TÜRKİYE’NİN DURUŞU
21/09/2014 - 23:48 IŞİD ÜZERİNDEN TÜRKİYE'NİN BAŞINA ÇORAP ÖRÜLMEK İSTENİYOR
09/09/2014 - 09:30 BÜTÜN BUNLARI IŞİD Mİ YAPIYOR?
19/08/2014 - 16:15 BU DÜZENİN ÜRETTİĞİ İNSAN YAPISI
12/08/2014 - 10:20 ÇAN KAYA!
28/07/2014 - 00:04 HANİ BAHAR GELMİŞTİ?
20/07/2014 - 20:27 GAZZE'DE KATLİAM SÜRÜYOR
10/07/2014 - 19:23 İSLAM ÜLKELERİNİN YÖNETİCİLERİ NE YAPAR?
02/07/2014 - 15:45 NEREDEN NEREYE ?
24/06/2014 - 13:59 FİTNE ATEŞİ
07/06/2014 - 16:08 DEMOKRASİ, DİKTATÖRLERİN MEŞRUİYET ARACI MI ?
30/05/2014 - 18:20 23. ULUSLARARASI MÜSLÜMAN TOPLULUKLAR BİRLİĞİ TOPLANTISI
21/05/2014 - 10:15 BİR MUSİBET Mİ, BİN NASİHAT MI?
12/05/2014 - 01:32 BİRLİK VE BERABERLİK
08/05/2014 - 11:18 10.YIL DA TV5
28/04/2014 - 10:28 SEÇİM KAVGASI
22/04/2014 - 10:54 MEDYA ÇILGINLIĞI
14/04/2014 - 13:00 DEMOKRASİNİN BEDELİ
07/04/2014 - 01:30 ÇARLIK RUSYASI YENİDEN
01/04/2014 - 09:55 KOKPİTTE OTURANLAR
24/03/2014 - 10:31 SİYASİ TERCİH VE SORUMLULUK
17/03/2014 - 11:00 DEĞİŞİMİN CAZİBESİ
10/03/2014 - 10:00 SİYASİ CİNNET HALİ
02/03/2014 - 23.55 FİİLİ İŞGALLER YENİDEN BAŞLADI
24/02/2014 - 11:30 ÜÇÜNCÜ VEFAT YILINDA ERBAKANI ANLAMAK
17/02/2014 - 08:10 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-3
10/02/2014 - 11:00 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-2
01/02/2014 - 17:30 AKP HÜKÜMETİNİN GELİŞMELER KARŞISINDA DURUŞU-1
26/01/2014 - 23:45 17 ARALIK DIŞ ODAKLAR VE OYUNCULAR
17/01/2014 - 12:15 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-2
09/01/2014 - 13:00 17 ARALIK YOLSUZLUK OPERASYONU VE TARAFLAR-1
31/12/2013 - 12:00 BU İŞ HÜKÜMETİ VE CEMAATİ AŞAR!
23/12/2013 - 13:00 AB MACERASI:GÖNÜLLÜ ESARET-5
16/12/2013 - 15:47 AB MACERASI-GÖNÜLLÜ ESARET-4
05/12/2013 - 16:00 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-3 BÖLÜM
23/11/2013 - 15:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET- 2
15/11/2013 - 20:02 AB MACERASI: GÖNÜLLÜ ESARET-1
29/10/2013 - 13:39 TEFECİLİK MEDENİYETİ!
14/10/2013 - 13:22 TOPLUMSAL SORUNLARIMIZ VE ÇÖZÜM REFERANSLARI
05/10/2013 - 14:49 28 ŞUBAT SANIKLARI VE MAĞDURLARI
26/09/2013 - 16:25 DEMOKRASİNİN NAMUSU
27/08/2013 - 13:00 KATİLDEN HİMMET BEKLEMEK
18/08/2013 - 15:11 GÜÇ BENDE O HALDE HAKLIYIM
03/08/2013 - 07:49 DİN SAVAŞLARI
23/07/2013 - 09:20 ÖRTÜLÜ İŞGAL
12/07/2013 - 15:40 MISIR VE DEMOKRASİ
03/07/2013 - 20:21 MURSİ DİRENMELİDİR !
24/06/2013 - 18:56 BÖLGE BARIŞI GÜÇLÜ TÜRKİYEDEN GEÇER
13/06/2013 - 19:26 CAMİ VERGİSİ
04/06/2013 - 20:24 HOŞAFIN YAĞI KESİLDİ!
23/05/2013 - 15:34 DÜNYADA VE TÜRKİYE'DE AYRIMCILIK
10/05/2013 - 16:51 ÇEVREMİZDE OLUP BİTENLER VE İSRAİL
30/04/2013 - 19:29 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-2
24/04/2013 - 18:25 MÜSLÜMANLAR MASUMDUR-1
09/04/2013 - 17:54 KAN DAVASI -2
30/03/2013 - 22:14 KAN DAVASI-1
20/03/2013 - 22:54 SERBEST TİCARET ANTLAŞMALARI (LAISSEZ FAIRE-LAISSEZ PASSER)
10/03/2013 - 18:29 YENİDEN RANT EKONOMİSİNE DÖNÜŞ
01/03/2013 - 15:26 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -3
25/02/2013 - 17:33 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -2-
20/02/2013 - 12:05 VEFATININ 2.YILINDA ERBAKAN -1-
12/02/2013 - 12:14 MEDENİYET SORUNU
30/01/2013 - 15:36 HABABAM SINIFI
15/01/2013 - 16:20 YENİDEN İŞGAL VE SÖMÜRGECİLİK
10/01/2013 - 14:30 GÜÇLÜ OLAN HAYATTA KALIR
01/01/2013 - 15:22 KENDİSİ RUS MOTORU AMERİKAN ÜRETİMİ TÜRK
20/12/2012 - 17:26 YILBAŞI NOEL MİLLİ PİYANGO
09/12/2012 - 20:17 Cumhuriyetin Kazanımları!
26/11/2012 - 14:33 Küresel Güç Dengeleri Değişiyor
15/11/2012 - 15:40 İslam Ülkelerinin Kurduğu Teşekküller Neden Etkin Değil?
06/11/2012 - 16:41 Müslüman Duyarlılığı
23/10/2012 - 00,11 Kurban Bayramı Mübarek Olsun
17/10/2012 - 17:53 İçki Reklamları ve Anayasa
09/10/2012 - 23:24 Suriye'ye Müdahale Kimin İşine Yarar?
01/10/2012 - 17:33 Görünen İran
19/09/2012 - 00:01 Müslümanın Talep Ve Beklentileri
11/09/2012 - 19:43 Türkiyenin Borç Faizi ve Yabancılara Toprak Satışı
28/08/2012 - 16:06 DÜNYA PETROLLERİNİ SÖMÜRENLER
23/08/2012 - 00:44 PKK'NIN İDEOLOJİK KİMLİĞİ
14/08/2012 - 12:18 Nizam İthalatı
04/08/2012 - 14:55 Küresel Bataklık
25/07/2012 - 13:00 Sahibinden Satılık Partiler 2
20/07/2012 - 14:43 Sahibinden Satılık Partiler 1
09/07/2012 - 08:55 Taksim Meydanının Silüeti
02/07/2012 - 09:30 Milleti Aptal Yerine Koymayın
25/06/2012 - 17:15 TÜRKİYE BÖLGEDE YALNIZLIĞA SÜRÜKLENİYOR
18/06/2012 - 17:15 Anayasa mı ? Babayasa mı ?
11/06/2012 - 10:46 ALKOL, EŞCİNSELLİK, FUHUŞ VE KÜRTAJ
05/06/2012 - 13:45 Büyük Ortadoğu Projesi'nde Türkiye'nin Rolü
29/05/2012 - 11:45 Saf Tutmak
21/05/2012 - 10:00 Dünya'da ve Türkiye'de Neo Kapitalizm-2
14/05/2012 - 17:33 Dünya'da ve Türkiye'de Neo-Kapitalizm 1
08/05/2012 - 13:28 Nerede Duruyoruz ?
28/04/2012 - 12:37 Kalkınmamızın Ayak Bağları
 
Macron'dan Türkiye için skandal ifadeler
Torpil yok mazeret ataması yapıldı
Şekerde 'yeni' hesap
Hakan Bayrakçı gözaltına alındı
İktidar da ses verdi
Benzine 15 kuruş zam geliyor
Enes Ünal, Atletico Madrid'i tek başına dağıttı!
Yeni düzenleme! SGK'ya bildirmeyen yanar
Çiftçiden ağır rapor
EN ÇOK
Yazarlar
Atilla MEHDİGİL
Papa'nın mı duası tuttu?
Feyzullah AYDOĞAN
MİLLİ GÖRÜŞ
Hayati OTYAKMAZ
MİLLETİMİZİN VAR OLMA CİHADI: ÇANAKKALE
Mustafa İŞCAN
8000 gün ile ne zaman emekli olurum?
Mustafa KAYA
Mehmet Görmez Hoca İle “Tecrübe Konferansları”
Ekrem ŞAMA
Haçlı müttefik olursa
Şeref KAÇMAZ
YORUMLU-YORUM
Alıntı Yazılar
Mehmet Şevket EYGİ
Yol Hukuku ve Âdâbı
Ali Haydar HAKSAL
Ruhu Arındırmak ve Korumak
Prof. Dr. Mehmet Seyfettin EROL
Anlara-Washington Hattında Üç İtiraf, Tek Gerçek!
Zeki CEYHAN
Bu nasıl anlaşma?
Mevlüt ÖZCAN
Vaktinde kılınan namaz
Mahmut TOPTAŞ
Silkinin safiyetiniz ortaya çıksın
Prof.Dr.Ata ATUN
ABD ile AB’nin ticaret savaşı
Prof. Dr. Burhanettin Can
Hocalar Üzerinden Yürütülen Sosyo-Psikolojik Savaş-2:
İsmail Hakkı AKKİRAZ
İslam, indirilmiş bir din ve düzendir
Mustafa YILDIRIM
Bir gazetecinin serencamı - 1
Burak KILLIOĞLU
Akıl, mantık, şuur…
Şakir TARIM
Hocalara böyle mi sahip çıkılır?
İsmail KILLIOĞLU
Karışık yazı
İbrahim VELİ
Yönetici özeti
Abdülkadir ÖZKAN
Varlığınız kriz sebebi, bölgeden uzak durun yeter
 
Ana Sayfa Günün Haberleri Yazarlar TÜRKİYE POLİTİKA EKONOMİ SPOR DÜNYA SAĞLIK & YAŞAM EĞİTİM BİLİM-TEKNOLOJİ KÜLTÜR-SANAT
Copyright © 2011 TV 5 HABER
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz